Fryzjerstwo

Fryzjerzy

Gdańsk, al. gen. Charlesa de Gaulle 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rewelacja! wątek zamknięty jestem naprawdę zadowolona. korzystam z usług od wielu lat. kiedyś próbowałam...
~Rivwian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2017

Bardzo polecam !! wątek zamknięty Już od dawna korzystam z salonu Pana Andrzeja. Miałem okazję być strzyżony...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2016

POLECAM - pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z usług Andrzeja korzystam od 2008 roku, kiedy to czesał mnie pierwszy raz na...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Nie polecam wątek zamknięty Nie przyjemny facet, wygórowane ceny, jakość do bani. Omijać z daleka.
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

farbowanie, strzyzenie wątek zamknięty No powiem, ze ceny tam sa dramatyczne:( Za farbe ze strzyzeniem 300 zl to...
~szok
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

POLECAM - uratowali moje włosy wątek zamknięty Po masakrze, która zrobił mi mój poprzedni fryzjer P. Andrzej i Jego team...
~K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Dobra jakość ... jest w cenie. wątek zamknięty Byłam drugi raz i będę chodziła regularnie. Sporo koleżanek chodzi, chodziło...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

woda sodowa... wątek zamknięty Mam podobne wrażenia jak większość klientek p. Andrzeja. Korzystałam z jego...
~zawiedziona
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 października 2009

Nie polecam wątek zamknięty Niestety muszę również przychylić się do złych opini. Korzystałam z usług P....
~Adrianna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

Super salon ;) wątek zamknięty Byłam kilkakrotnie klientką Pana Andrzeja i jego "ekipy" :) Za każdym razem...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 grudnia 2009

STANOWCZO ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty umówiłam się do p. Andrzeja i w związku z tym czekałam na swój termin ponad...
~k.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 listopada 2009

polecę każdemu wątek zamknięty ... za profesjonalizm, podejście do klienta i miłą atmosferę. Pierwszy raz...
~Joanna
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

Spotkala mnia tragedia wątek zamknięty Bylam stala kientka do czasu tej wizyt-tragiczne kolory, siano do teraz. P....
~kupa siana
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 marca 2009

mialam pol dnia zly humor wątek zamknięty Zapisalam sie na czesanie slubne na ponad 3 mies przed slubem. Umawialam sie...
~panna mloda
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2009

Odradzam wątek zamknięty Korzystałam z usług fryzjerskich Pana Andrzeja Jodełki kilkakrotnie. Po...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Odradzam wątek zamknięty Miałam podobne doświadczenie co inne panie. Zapisałam się do właściciela a...
~Violetta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 września 2009

kiepsko i drogo wątek zamknięty Zapisalam sie do wlasciciela - p. Andrzeja. Ale nie mial dla mnie czasu, bo...
~afano
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

17

wątków

do góry