Fryzmaker

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia M. - ocena nowy temat Serdecznie polecam strzyżenie i polerowanie! Przyjeżdżam specjalnie z...
~Julia M.
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 21 marca 2024

Małgorzata - ocena Profesjonalne strzyżenie, piękny salon, relaksująca atmosfera. Polecam! :)
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 marca 2024

Agnieszka - ocena Serdecznie polecam. Profesjonalna obsługa, przedłużanie włosów wyszło...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Zadowolona klientka - ocena Pięknie ścięte włosy, dobrze się układają na codzień
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 grudnia 2023

Aleksandra - opinia Do Pani Natalii nie mam tak blisko ale warto. Odwiedzam Ją raz w miesiącu...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Kamila - opinia Przedłużam już 2 rok włoski u Pani Natalii, moje własne włosy są w świetnej...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Iwona - opinia Jestem bardzo zadowolona, pani Daria zatroszczyła się o moje włosy z pełną...
~Iwona
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Wiolka - opinia Rewelacja !!! Pani Natalia świetna babka doradzi z uśmiechem na ustach ....
~Wiolka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Krzysztof - opinia Świetnie ścina Pani Natalia i sama dobierze fryz jak ktoś jest niezdecydowany...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Ilona - opinia Natalia jest dobrą fryzjerką, bardzo dobrą. Wadą są długie terminy do niej....
~Ilona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Asia - opinia Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, a jakość...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Daria - opinia Długo marzyłam o krótkiej fryzurze, długo zbierałam się żeby to zrobić, I...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

Milena W - opinia Zdecydowanie najlepszy salon w całym Trójmieście. Pani fryzjerka do usługi...
~Milena W
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

Monika - opinia Naprawdę polecam salon. Nigdy w życiu nie wyszłam zadowolona od fryzjera a tu...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Julia - opinia wątek zamknięty Dzisiaj skorzystałam z usług Pani Natalii. Po wielu przygodach ze...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm i jakość obsługi klienta na wysokim poziomie Polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Lepiej nie moglam trafic!! Znalezienie tak kompetentnej i pelnej...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz zagęszczana włosy i nie byłam przekonana czy poddać się temu...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam ! Jestem zachwycona,czarodziejka to mało powiedziane .Kolor...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Niezdecydowanym polecam Natalię! Włosy po cięciu dobrze się układają....
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry