Fryzmaker

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia wątek zamknięty Niezdecydowanym polecam Natalię! Włosy po cięciu dobrze się układają....
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Fryzura ślubna ;) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta! Znalezienie...
~Kasia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Marta K - opinia wątek zamknięty Najlepsza fryzjerka w Trójmieście u jakiej byłam. Bardzo profesjonalna, z...
~Marta K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Dziś byłam u Pani Natali na przedłużeniu włosków. Dodam że pierwszy raz, bo...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Jestem baaaardzo zadowolona z wizyty w salonie. Po raz pierwszy wyszłam od...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty, włosy wypielęgnowane jak nigdy dotąd,...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

HD - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z moich pięknych przedłużonych w salonie włosów....
~HD
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Pani Natalia super specjalista. Umie doradzić i podejść indywidualnie do...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 września 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie, Pani Natalia to profesjonalna i bardzo miła osoba....
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Jako właścicielka trudnych do ułożenia, falowanych włosów, wiem jak trudno...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Przemiło, profesjonalnie, pierwszy salon z fryzjerski, z którego zawsze...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Anka - opinia wątek zamknięty Najlepszy fryzjer pod słońcem. Natalii warto zaufać
~Anka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Chyba każda kobieta marzy o miejscu, gdzie zaufany stylista wyczaruje jej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

Julita - opinia wątek zamknięty Skorzystalam z polerowania i wykreowania grzywki. Jestem zachwycona!...
~Julita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Po pierwszej wizycie wrażenia jak najbardziej na plus :). Pani Natalia...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Bartek - opinia wątek zamknięty Pani Natalia to mistrzyni nożyczek i maszynki! No i co najważniejsze przemiła...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Natalię, jest bardzo profesjonalna, przemiła i co...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Krótko i na temat: wreszcie znalazłem osobę podchodzącą do swojej pracy z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Piękne naturalne refleksy! Byłam sceptycznie nastawiona do innych salonów w...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry fryzjer. Można spokojnie oddać się w ręce pani Natalii, bez obaw...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry