Fryzmaker

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry fryzjer. Można spokojnie oddać się w ręce pani Natalii, bez obaw...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 stycznia 2020

Edyta N. - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Pani Natalia wsłuchuje się w prośby klienta i...
~Edyta N.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Ania K. - opinia wątek zamknięty Najlepszy stylista w okolicy Trójmiasta! Pani Natalia i jej umiejętności są...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 grudnia 2019

Ania - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i koncentracja na kliencie. Wyszłam...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Natalia to profesjonalistka w każdym calu!
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 grudnia 2019

Joanna - opinia wątek zamknięty W końcu trafiłam na świetną fryzjerkę! Pani Natalia jest świetna w tym co...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Monika - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście oraz miła atmosfera. Pani Natalia słucha i doradza, z...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Adriana - opinia wątek zamknięty Fryzura na wesele pięknie wykonana, trzymała się całą noc!
~Adriana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Dorota - opinia wątek zamknięty Pani Natalia bardzo miła, ale niestety wyszłam niezadowolona. Cena bardzo...
~Dorota
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2019

Serdecznie polecam wątek zamknięty Miło profesjonalnie jednym słowem idealnie ! :-) zostanę stałą klientką tego...
~Malwina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Rewelacja wątek zamknięty Bylam dzis u Pani Natali I jestem zachwycona.Kolor ktory mi zrobila jest...
~Weronika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Byłam u Natalii na farbowaniu (dwa kolory) i strzyżeniu. Natalia jest...
~Zosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Dla tych którzy stracili wiarę we fryzjerów ;) wątek zamknięty Najlepsza. Z pomysłem, zrozumieniem potrzeb klientki, naturalnym efektem i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Daga - opinia wątek zamknięty Wspaniała atmosfera, kolor bardzo dobrze dobrany. Zdecydowanie polecam :)
~Daga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo miła pani, która profesjonalnie podchodzi do tematu. Z mojej masakry...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Póki co fryzura próbna :) wątek zamknięty Po próbnej fryzurze na Mój Wielki Dzień czuję się spokojna, że będzie...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Fryzjerka na medal! wątek zamknięty Pani Natalia to młoda, energiczna osoba, która potrafi nie tylko umiejętnie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

Genialna! wątek zamknięty Miałam przyjemność niejednokrotnie korzystać z usług fryzjerskich Pani...
~Paulina T
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Michalina - opinia wątek zamknięty Piękny kolor po rozjaśnianiu włosów. Co więcej, włosy są odżywione i efekt...
~Michalina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 czerwca 2019

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Natalia jest po prostu niesamowita. Nie miałam określonej fryzury na ślub a...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry