Fryzmaker

Fryzjerzy Przedłużanie włosów

Gdynia, Zofii Nałkowskiej 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam ;) wątek zamknięty świetna koloryzacja, włosy nie zniszczone,przemiła Pani Natalia -na pewno...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

polecam wątek zamknięty Włoski są super ścięte, pięknie się układają. Jedynym minusem jest wysoka...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Super! wątek zamknięty Natalia, podchodzi bardzo profesionalnie, bardzo dobrze doradzi i tak jak...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 stycznia 2019

Polecam :) wątek zamknięty Pani Natalia to pasjonatka i profesjonalistka. Kreatywna, przesympatyczna,...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Cudownie - od mycia po samo ułożenie, profesjonalizm pod każdym względem....
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Pielęgnacja włosów wątek zamknięty Byłam niedawno na rekonstrukcji włosów i pielęgnacji, wyszłam bardzo...
~klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Naprawdę warto :) Natalia to kreatywna i profesjonalna fryzjerka. Zawsze...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Super wątek zamknięty Serdecznie polecam moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia :) włosy...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Makijaż ślubny wątek zamknięty Z całego serca wszystkim polecam !!! Miałam tą przyjemność, że Natalia...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Mistrzyni upięć )) wątek zamknięty Pani Natalia to prawdziwa mistrzyni w swoim fachu. W niecałe 4 godz....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Cudotworczyni wątek zamknięty Pani Natalia to prawdziwa cudotworczyni! Profesjonalne podejscie do klienta w...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Gorąco polecam :D wątek zamknięty Pani Natalia uczestniczyła w pewnym wydarzeniu dla kobiet i czesała wówczas...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Super fryzjerka! wątek zamknięty Natalia jest bardzo uzdolnianą artystką. Kreuje fantastyczne fryzury przy...
~Eve
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry