Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wielkie WOW wątek zamknięty Za każdym razem jak przychodzę do Fukafe to nie moge sie napatrzeć na ciasta!...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

Zniesmaczona wątek zamknięty Jedyna pozytywna opinia to lokalizacja. Menu nawet w lokalu nie ma, z...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Kawa wątek zamknięty Po tylu miesiącach patrząc na komentarze niewiele się zmieniło. Pani przyszła...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

bardzo słabo wątek zamknięty 03-12-2017 byłam z rodziną, kawy smakowały jakby były z wypłukanego ekspresu,...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

klimat super, desery super ale obsługa opieszała wątek zamknięty jak tytule: klimat super (odnowiona Wajdeloty), menu smaczne, ładny wystrój,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2017

Na pierwszej wizycie kawiarnia na plus wątek zamknięty Obsługa miła, uśmiechnięta, pomocna, chętna do rozmów. Menu perfekcyjne;...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Nie polecam wątek zamknięty 35 minut czekaliśmy na kawę i ciastko. Tylko dwa stoliki zajęte więc...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Świetne miejsce! wątek zamknięty Moim zdaniem jedna z najładniejszych i najprzyjemniejszych kawiarni w...
~klaudix
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Bardzo przyjemne miejsce wątek zamknięty Bardzo pyszne ciasta i aromatyczna kawa. Na pewno wrócę.
~z Gdańska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Jednak nie. wątek zamknięty Bylam dwa razy. Wnetrze przytulne a obsluga ok. ciasta w smaku dobre o bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

miło, smacznie, ale... wątek zamknięty Fajnie, oryginalnie, smacznie, ale cena 9 zł za dzbaneczek wrzątku i dwie...
~VERONICA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Obsługa nadal bez zmian wątek zamknięty Byłam ostatnio i także musiałam niespodziewanie długo czekać na kawałek...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Rozwijajcie się! wątek zamknięty Doceniam dbałość o standardy przygotowywania napojów. Kawa zawsze była...
~Mazibanana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

mieszane uczucia wątek zamknięty Na dzbanek herbaty czekałam 20 minut. Na kawałek ciasta kolejne 20 minut....
~Lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

pysznie, ale drogo wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, dość długo czekałam na swoją porcję, a koleżanka...
~Paola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Lokal ma potencjał.Trochę długi czas oczekiwania na posiłki.Dania.które...
~marcus
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

to lubię:) wątek zamknięty Przyjemna kawiarnia z przesympatyczną obsługą. Byłam kilka razy i na pewno...
~meduza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

M. - opinia wątek zamknięty Moje ciastko było połową normalnej porcji. Pod koniec dnia kiedy zostały 4...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Po prostu rewelacja! wątek zamknięty Odkryłem FUKAFE na konwencie tattoo w Gdansku i juz wiem ze maja dozgonnego...
~dakid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

ŁR - opinia wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa i klimat, znakomita kawa i ciacho, loty od Giuseppe -...
~ŁR
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry