Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce do zabawy zarówno z rodziną, jak i znajomymi albo drugą...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Super miejsce na organizację imprezy dla pracowników, byliśmy tam z zespołem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Odradzam wątek zamknięty 30 czerwca chciałem przejechać się kolejką tyrolską. Przez telefon...
~Rozczarowany
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Miejsce godne polecenia! wątek zamknięty Razem z mężem i znajomymi byliśmy na gokartach i w Escaperooms. Bardzo nam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Słabo! wątek zamknięty Nierzetelna obsługa, wprowadzająca w błąd klientów. Nie potrafią rozwiązać...
~MO
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Gokarty + tyrolka wątek zamknięty Odwiedziliśmy FunArenę razem z żoną w niedzielę 12.04. Początkowo żona byłą...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Opinia gokarty wątek zamknięty Odwiedzilismy dzis gokarty elektryczne z rodzina. Szeroki i nowy tor, fajne...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

super sprawa wątek zamknięty Miejsce bardzo fajne w szczególności gokarty nas zaskoczyły, ponieważ...
~FR
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

dzieci zachwycone, FunArena fajniejsza niż na billboardach wątek zamknięty Byliśmy na gokartach. Córka 10 l. a syn 15 l, oboje zachwyceni bo później...
~jasioo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

jestem na tak! wątek zamknięty Bardzo ciekawe miejsce na mapie Trójmiasta. Atrakcje bawią zarówno dzieci jak...
~Ma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Fajne Miejsce do spędzenia wolnego czasu wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi poskakać i pojeździć, super obiekt, brakowało takiego w...
~M.M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Polecam! wątek zamknięty Miejsce na pewno ciekawe i warte odwiedzenia! Byliśmy ze znajomymi na...
~Pszemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry