Fundacja Zbieramy Razem

Fundacje i ośrodki Organizacje pożytku publicznego

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13/107-108

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
adam - ocena Jestesmy pod wrazeniem fundacji. Zebrali środki na pomoc w leczeniu Dominika....
~adam
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Adam Wroniarz - opinia wątek zamknięty Bardzo skuteczni tam gdzie inne organizacje nie chcą pomóc oni pomagają. Nie...
~Adam Wroniarz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Fundacja Zbieramy Razem wątek zamknięty Pozytywne opinie cieszą to jasne. Wprawdzie jest ich tutaj niewiele ale...
~Waldemar Jan Cichosz
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Szybka pomoc wątek zamknięty Bardzo szybko gromadzą środki i pomagają. Nie biorą żadnej prowizji od...
~antoni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 grudnia 2017

Fundacja Która pomaga wątek zamknięty Dziękuję za szybką pomoc. Udało się to szybko zrealizować. Jesteśmy bardzo...
~Radosław Skóra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Niesamowita organizacja wątek zamknięty Profesjonalizm i skuteczność. W ciągu 2 miesiecy zebrali 300 tys na protezę...
~Marian T
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Jedyna fundacja która ta szybko zebrała pieniądze na pomoc wątek zamknięty Witam. Należałem do kilku fundacji , ale tylko tej mogę zaufać w ciągu...
~Marian Ż
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

pozytywnie zaskoczona szybkiej reakcji wątek zamknięty wysyłając papiery nie myslałm ze tak szybko dostane odpowiedz jestem...
~dagmara z rybnika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Polecamy :) wątek zamknięty Bardzo polecamy Fundację Zbieramy Razem, Fundacja ta bardzo pomaga wszystkim,...
~mama Emilki - podopiecznej Funda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Bardzo fajna fundacja wątek zamknięty Super ludzie, pełni empatii. Bardzo szybko, bo w ciągu tygodnia otzymalismy...
~Antoni Dyrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry