Fusion Sushi

Restauracje Sushi Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Atom - opinia wątek zamknięty Polecam Restaurację. Jedzenie bardzo dobre. Kontakt telefoniczny perfekcyjny....
~Atom
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Pyszne, pyszne i jeszcze raz PYSZNE! wątek zamknięty Podczas spaceru z drugą połówką, weszliśmy do tego niepozornego lokalu w...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Najgorsze sushi! Nie polecam! wątek zamknięty Jestem niezwykle rozczarowana. Czekaliśmy na nasze zamówienie z dowozem 4...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

świetne sushi wątek zamknięty lokal niepozorny ale sushi mają świetne, do tego w normalnych cenach, polecam
~Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Długoletnia smakoszka SUSHI na Trójmieskim rynku w 100% poleca Fushion Sushi! wątek zamknięty Od kilku lat jestem całkowicie zakochana w sushi w jakiejkolwiek postaci :-)...
~Ania
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

bardzo słaby tatar wątek zamknięty Zamawiałam "na wynos" z odbiorem własnym. Bardzo długi czas od zamówienia do...
~m.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Godna polecenia wątek zamknięty Niewielka restauracyjka, ale bardzo klimatyczna. Elegancki stonowany wystrój...
~Elisiv
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Coraz mniejsze:( wątek zamknięty Zamawiam lokalizacji wrzeszcz od poczatku i ostatnimi czasy obserwuję coraz...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Pysznie! wątek zamknięty Jest to prawdopodobnie najlepsze sushi w Gdańsku, biorąc pod uwagę stosunek...
~Karolciak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Naprawde spoko wątek zamknięty Probowalem klasycznych smakow I troche ciekawostek, bardzo fajne sushi...
~KP
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Duży wybór i bardzo przystępne jak na susharnię ceny. Byłam na razie pierwszy...
~Nina z Drinki w Kokosie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

oj jak polecam! wątek zamknięty Dziś po raz pierwszy jadłam w tym Miejscu :) Sushi na ciepło - coś...
~Galinka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2014

Najlepsze sushi jakie jadłem w Gdańsku wątek zamknięty Godzinę temu skończyłem jeść . Byłem u was po raz pierwszy - na pewno nie...
~hristo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Niestety optymalizacja posiłków wątek zamknięty Do tej pory (ostatniej wizyty w sierpniu 2013) każdego kto żle powidziała od...
~darek
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

Wyśmienite. wątek zamknięty Obsługa sympatyczna,jakość potraw rewelacja.Z pewnością warto zakosztować...
~TED
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

Super Lokal wątek zamknięty Najlepsze sushi na świecie
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

polecam! wątek zamknięty super smacznie
~monia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Obsługa i czas oczekiwania wątek zamknięty Przyjechałem, wybrałem zestaw i Panna mnie informuje, że czas oczekiwania do...
~Sushi Nigri-Maki
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

Zdecydowane tak! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że w Oliwie jest nareszcie miejsce gdzie w ciszy i spokoju...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

pełne zaufanie! wątek zamknięty Pierwszy raz do Fusion wybrałam się z kuponem G. - potraktowano mnie jak...
~lilex
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry