Monika G-foto

Fotografowanie

Gdańsk, Gdyńska 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena nowy temat Polecam! Nie dość, że świetna atmosfera, wspaniała współpraca (zarówno samej...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Ewa - ocena nowy temat Moniś....do Ciebie i do wszystkich zainteresowanych i tych,które tylko...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Agnieszka - ocena Serdecznie polecam Monikę! Monika jest profesjonalna, sympatyczna i pięknie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 lutego 2024

Monika - ocena Profesjonalistka w każdym calu. Począwszy od pierwszego spotkania przy kawie...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Ania - ocena Polecam Monikę z całego serca. Dziękuję za tak cudowne i magiczne zdjęcia....
~Ania
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 lutego 2024

Aleksandra - ocena Polecam Panią Fotograf. Sesja przebiegła w przemiłej atmosferze, pomimo braku...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Edyta Czerniak - ocena Monia jest najlepsza. Nie sądziłam, że mogę tak dobrze i seksownie wyglądać...
~Edyta Czerniak
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Izabela - ocena Sesja u Moniki była dla mnie czymś więcej niż piękną pamiątką. Monika na...
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 października 2023

Izabela - opinia Od jakiegoś czasu poważnie choruje. Ciężko zaakceptować fakt, jak pod wpływem...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lutego 2023

Agnieszka - opinia Chciałam poraz pierwszy strobic sobie sesję sexi i sensualną. Po obejrzeniu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Hania - opinia Super atmosfera podczas sesji, umiejętność pracy fotografa z laikiem, co to...
~Hania
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2022

Krystian - opinia wątek zamknięty rewelacyjna atmosfera podczas sesji, niesamowite studio fotograficzne (jedna...
~Krystian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Najlepszy fotograf. Zdjęcia wspaniałe, atmosfera...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty Zdecydowałam się spełnić swoje marzenie i zafundowałam sobie sesję zdjęciową...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry