Widok

G - opinia

Fatalna szkoła, niski poziom nauczania, nie polecam
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze szkoły zwolnili się praktycznie wszyscy matematycy, angliści i geografowie. Absolwent liceum sprzed 3 lat nie pozna szkoły. Bardzo niskie pensje. W szkole publicznej są dużo wyższe zarobki. Rotacja...a ludzie płacą czesne...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i widzę, że jakiś wątek na temat tej szkoły został zablokowany, wiadomo dlaczego. Zarobki nauczycieli niskie, rodzice płacą wysokie czesne, nauczyciele odchodzą, przychodzą stażyści, rodzice niezadowoleni, stażyści odchodzą, na ich miejsce nikt za 2000 zł nie chce przyjść i tak się od 2 lat a właściwie 3 rok kręci. Co z tego będzie? Szkoła już miała być zamknięta, bo nabór był słaby.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

info oczywiście z pierwszej ręki, no cóż , jak i w innych zakładach pracy ludzie zmieniają pracę, odchodzą na emeryturę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoła jest super, basen, boisko, duże przestronne wnętrza itp. Problemem jest kilku nauczycieli, którzy nigdy nie powinni pracować z dziećmi, a już na pewno nie powinni być zatrudnieni w szkole prywatnej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta szkoła to jedno wielkie nieporozumienie.Uwaga na sekciarskie i pełne fanatycznych wyznawców tzw"dzieła" skupione wokół tej szkoły.Duża rotacja personelu,nieuczciwe kryteria rekrutacji, która trwa czasem do 15 września danego roku szkolnego! Brak skutecznej i kompetentnej opieki psychologicznej.Pranie mózgu młodzieży wywożonej na rekolekcje w miejsce odosobnienia.Dla mnie osobiście to destruktywna wspólnota religijna.Jak najdalej od tego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę pana,pod jakimi nickami pan jeszcze pisze, no naprawdę musi się panu baaardzo nudzić....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry