Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia wątek zamknięty Uwaga na peryferyjne, tak zwane "dzieła" związane ze szkołą lub...
~Maciej
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę całym sercem. Uczy się w niej trójka moich dzieci. Szkoła...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Matka dwójki dzieci - opinia wątek zamknięty Jestem matką dwójki dzieci. Starsze dziecko skończyło szkołę podstawową,...
~Matka dwójki dzieci
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Zadowolona matka - opinia wątek zamknięty Mój syn w tej szkole wreszcie przestał być prześladowany za to, że różni się...
~Zadowolona matka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 grudnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Szkoła Podstawowa Jezuitów to najlepsze co mogłam wybrać dla mojego dziecka....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, która daje indywidualnie wsparcie każdemu dziecku....
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Magda - opinia wątek zamknięty jestem absolwentką, dużo skorzystałam - projekty międzynarodowe, świetna...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

G - opinia wątek zamknięty Fatalna szkoła, niski poziom nauczania, nie polecam
~G
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 listopada 2019

Polecam wszystkim z całego serca! wątek zamknięty Jestem absolwentką zarówno Gimnazjum, jak i Liceum Jezuitów. Wybór obu tych...
~Ubiegłoroczna Absolwentka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Jezuici opinia. wątek zamknięty Zastanawiam sie nad tym czy iść do liceum Jezuitów. Chciała bym sie...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

żenada wątek zamknięty Nauka i nauczyciele to jedno, atmosfera i ludzie to drugie. Poziom nie jest...
~dno
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Zdemoralizowane dzieciaki wątek zamknięty Chodziłam do jezuitów i mam o szkole bardzo dobre zdanie, oraz miłe...
~Kk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

odradzam!!!!!! wątek zamknięty Poziom nauki słaby.Zobacz wyniki konkursów 2013 r.(fizyka, chemia, j. ang.).
~Rozczarowanie6
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

szkoła z możliwosciami wątek zamknięty szkoła otwiera przed uczniami morze możliwości, sztuka umieć z nich...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

zapraszam do Jezuitów :d wątek zamknięty Szkoła jest naprawdę świetna. Chodzą do niej niesamowici ludzie. Poziom...
~jeden z Jezusków :d
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Powrót do Jezuitów - nie wątek zamknięty Szkoła stworzyła dla mnie niesamowite warunki ITN. Poza tym dała możliwość...
~seb
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

historyk wątek zamknięty A pan historyk Wojsław to jeszcze uczy? Żenujący z niego był gość,
~Miłka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

rozczarowanie wątek zamknięty niestety moja opinia nie będzie pozytywna albo może raczej częściowo...
~rdh
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

ha ha. wątek zamknięty ja nie wiem czy chodzilam do tej samej szkoly w takim razie. podzial jest na...
~swiety mikolaj
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

Bardzo dobra szkoła, popieram użytkownika "maczo" wątek zamknięty Myślę, że mógłbym się podpisać pod tym, co napisał mój kolega. Dodam tylko...
~kolega macza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

25

wątków

do góry