Widok

GASTROENTEROLOG DZIECIĘCY

Mamy skierowanie do poradni gastroenterologicznej, ale może być też prywatnie, możecie kogoś polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam z malym u dr Banacha.Przyjmuje prywatnie na kowalach ale tez w szpitalu kolejowym(nawet nie bylo duzych kolejek).Mi polecila go pediatra.Konkretny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Banacha nie polecam leczyłam u niego córkę dwa lata bez rezultatu.Przeniosłam ją na zaspę.bardzo rzetelna pani doktor od razu wykonała wszystkie możliwe badania nie wyłączając toksykologicznych,po kilku wizytach stan zdrowia córki bardzo się poprawił.polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja go polecam.Moj maly mial zaparcia i dr tak nas pokierowal ze minely.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam wątek,bo też potrzebuję namiary na dobrego gastroenterologa.
Laura,możesz napisać u kogo byłaś na zaspie,czy długo się czeka,czy ta lekarka przyjmuje w przychodni przyszpitalnej?itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani doktor przyjmuje w przychodni przyszpitalnej nie pamiętam nazwiska ale jest tylko jedna naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko BANACH swietny lekarz ...Polecam ...Szpital Kolejowy ul.Powstancow Warszwaskich Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w wojewódzkim jest gabinet ale terminy są bardzo odległe, my chodzimy prywatnie do dr Krzysztofa Marka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

leczenie trądziku (113 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

do góry