Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K. - opinia wątek zamknięty Pełny profesjonalizm. Pani Agnieszko jeszcze raz dziękuję za wybór oferty...
~K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 listopada 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty W 100% mogę polecić firmę GBS Partners, cały proces rekrutacji przebiegł...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Rekrutacja wątek zamknięty Proces rekrutacji przebiegł niezwykle sprawnie i został przeprowadzony...
~M.K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Adrian - opinia wątek zamknięty Dzięki tej firmie znalazłem swoją pierwszą pracę. Na początku sam próbowałem...
~Adrian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 lipca 2019

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Rekrutacja przeprowadzona w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Stały...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Łukasz - opinia wątek zamknięty Państwo z GBS Partners Sp. z o.o. prowadzili mnie przez proces rekrutacji...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Rekrutacja na plus wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z działania firmy, dotyczące rekrutacji na...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Obsługa przez Panią Anię była profesjonalna, mimo trudności ktore pojawily...
~Magdalena Wilk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Rekrutacja wątek zamknięty Mam pozytywne odczucia dotyczace mojej rekrutacji.
~Michał Urbański
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Zaproponowana oferta pracy dopasowana do kandydata. Sama oferta na bardzo...
~M.C.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Profesjonalizm w każdym calu! wątek zamknięty Cały proces rekrutacji został przeprowadzony fenomenalnie! :). Informacje...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Profesjonalna rekrutacja wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować w firmą. Osoby tam pracujące są bardzo...
~karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Niezwykle miło wspominam proces rekrutacji wątek zamknięty Rekruterka przedstawiła projekt w taki sposób, że faktycznie chciałoby się...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Świetny proces rekrutacji wątek zamknięty Proces rekrutacji przeprowadzany został bardzo sprawnie, w przemiłej...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lutego 2019

Rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Miałam przyjemność brać udział w rekrutacji prowadzonej przez panią Anię B.,...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Polecam w 100% wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, p. Kasia przeprowadziła mnie gładko przez cały proces...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Bardzo profesjonalna obsługa. wątek zamknięty Współpraca była na bardzo wysokim poziomie, kontakt odbywał się na bieżąco -...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Szybka i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Bardzo fajna i szybka obsługa. Wszystkie informację jasno przekazane, nie...
~QA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam tę firmę, bardzo dobry kontakt, konkrety na temat stanowiska, czułem...
~Pawel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, miła merytoryczna obsługa, godna polecenia!
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry