Widok

GDYNIA -LESZCZYNKI

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kto bedzie miał ślub w Mikołaju na Leszczynkach?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chialam mie ale mam na cisowej na leszcznkach bede miec wesle w mitro slyszalas cos o tej willi?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nic nie wiem na temat tej willi, ale nadalszukam osób, które maja w Mikołaju.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze ja jakoś pomoge, a co chcesz wiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy dobre jedzopnko jest? i czym mila atmosfera?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majls a kiedy chcecie slub! ja tez albo wybiore sw. mikolaja albo przemienia Panskiego.....ma podobny problem tylko my po slubie cywilnym juz jestesmy........normalnie powinnam brac w janie chrzcicielu ale tam nie chce!nie polecalabym tego proboszcza

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha i jak duza sala na ile ludzi?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi chodziło o kosciół na Leszczynkach, ze moge cos pomóc ,a mitropolu nie byłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POwiedz jak w Kościele na Leszczynkach traktuja wspólne mieszkanie? i czy sa bardzo upierdliwi?. chcemy aby slubu udzielił nam ksiądz Nikos, a w piatek idziemy z papierami spisywac protokół i troche obawiam sie ich reakcji na nasz wspólny adres zamieszkania.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plis o pomoc
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Anik21 masz slub w Dobrym Pasterzu? ja mam za 1,5 tyg. :)

W Mitro pracowałam kiedys tzn. w ich hotelu w Rumi ale menu takie samo:) jedzonko dobre. W Mitro są dwa poziomy ale to wszystko chyba z właścicielką ugadałas?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie jeszcze nie ugadalam..........dzieki za info :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a cos na temat Koscioła Sw. Mikołaja???
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
generalnie jest tam przyjemnie, ale sprawy lepiej załatwiać z proboszczem, ja mam jak najlepsze wspomnienia z tym kościołem , ale to co moge powiedzieć napewno to nikos jest bardzo ostry, seks przed slubem lub mieszkanie razem to raczej on tego nie pochawala i głosno krytykuje na kazaniach, ale próbuje, wiem napewno ze proboszcz albo inni ksieza w tej parafi nie robią problemy, wiec powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a on wydawał mi sie jak najbardziej sympatyczny i najbardziej otwarty na te sparwy, hm....a jak to jest w biurze parafialnym siedzi jakaś pani, i gdy my przyjdziemy, to co dalej?? pokieruje nas do jakiegos księdza? Moze jednak nie bede brała Nikosa..... wole ten cały protokół spisac w spokoju i bez problemowo.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majls a kiedy chcecie slub! ja tez albo wybiore sw. mikolaja albo przemienia Panskiego.....ma podobny problem tylko my po slubie cywilnym juz jestesmy........normalnie powinnam brac w janie chrzcicielu ale tam nie chce!nie polecalabym tego proboszcza

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj nie wiem kto siedzi w kancelarii, ale chyba proboszcz albo na zmiane siedzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
slub w Mikołaju mam 7.10.06

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra, my tam idziemy w piatek i mam nadzieję pomyślnie i bez stresu załatwic całość. dwa razy bylismy tam popołudniu i była taka satrsza pani, więc i teraz chyba tez będzie, ale o Nikosa juz nie poprosimy. byle by bez stresu, karteczki do spowiedzi i pojawić sie na tydzien przed slubem.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry