Widok

GDYNIA MTB MARATON 2011

Czy ktoś orientuje się gdzie w tym roku odbędzie się wyścig?
czy będą to okolice WITOMINA czy jak w poprzednim roku PUSTKI CISOWSKIE . może ktoś zna plany co do tej imprezy ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Trasa ma pewnie na celu być w miarę przystępną dla zwykłego pedałowicza... i tak przyjedzie multum "chartów" po nagrody, jeśli komuś się nie podoba może nie jechać, albo zrobić 5 kółek więcej. - przed lub po zawodach harty .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tu nie chodzi o zmęczenie lecz satysfakcję z jazdy.Jest to wyścig MTB,a jak jest teren to czemu go nie wykorzystać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz już za późno na zmianę trasy, niestety wygląda na to że gosir nie lubi współpracować z lokalnymi zawodnikami.
Także pojedziemy kolejny maraton po autostradach ze średnią 26km/h albo i lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Blee, wygląda na to ze zrobili zamiast porządnego maratonu większego bike toura. Szkoda że ich umiłowanie do jeżdżenia w kółko zwyciężyło bo tereny w Gdynii są super i mogło by z tego wyjść naprawde coś fajnego a tak to będzie kolejny rodzinny maraton którego nikt nie zapamięta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nagrody pieniężne całkiem,całkiem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dodaj ze w postaci bonów, a nie gotówki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
start to zjazd tym szutrem w kierunku torów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, na to wyglada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam kto jest chętny aby objechać trasę np. 23 po poludniu lub 24i 25 o dowolnej porze ?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trasa jest jaka jest,w sumie nie jest najgorsza.Szkoda tylko ,że petla ma tylko 12km..Ogólnie 43% pod górę i 57% w dół bądź po płaskim.
Podjazdy o miękim podłożu więc lekkie nie są.Nachylenie pierwszego to średnio 14%,następne to około 6-8%.Dla średnio jeżdżącego rowerzysty średnia 25km/h raczej nie do zrobienia.Żeby przejechać trasę w 30min trzeba mocno skupić się na pedałach.
Suma przewyższeń na jednej pętli to około 200m.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W końcu jakiś konkret Andrew:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ej, jak może być inny niż fifty-fifty stosunek przewyższenia podjazdów do zjazdów jeśli to jest pętla i wracamy w to samo miejsce?
;>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a kto napisał, że to stosunek przewyższenia? jak na moje chodzi o dystans. a ten jak wiadomo nie musi być fifty-fifty. może być krótko i ostro pod górę, a z góry łagodniej, na dłuższym dystansie. pojąłeś, czy narysować? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dobra, masz rację, nie rysuj :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla zainteresowanych-polecam

http://www.geocontext.org/publ/2010/04/profiler/pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.
Dzisiaj się dowiedziałem że chcą 60zł wpisowe.A kto zaksięgował wpłaty na koncie do dzisiaj do godziny 15.30 płaci 30 zela .
Za co ta kara !! Ja bojkotuję i nie jadę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
za gapiostwo się płaci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
60 zeta za zawody XC a nie maraton, lekka przesada. szczególnie że mosir dostaje kasę od miasta!!! jak organizator ma propagować sport rowerowy, niech to będzie impreza "prawie ogólnodostępna". zawsze znajdzie się świnia z pustym korytem do napełnienia...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie walczy sie o pudlo, to mozna pojechac sobie bez numeru startowego, za free :) czas mozna sobie samemu zmierzyc...a ze nie bedzie sie potem w wynikach w necie, to co z tego? 60zeta, to przeciez 15 piw lub 6kg kaszanki :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Będzie jakiś objazd trasy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry