Widok

GDZIE KUPIĆ PORZĄDNE MEBLE KUCHENNE W TRÓJMIEŚCIE ?

Witam

Muszę wymienić kuchnie w mieszkaniu którą robiłam 12 lat temu firma która wykonywała mi kuchnię już nie istnieje jednak nawet jakby działała nie zdecydowałabym się na jaj usługi ponieważ pamiętam jaki problemy były zanim kuchni była gotowa. Jednak wtedy musieliśmy zdecydowac się na kuchnię w ciągu paru dni ponieważ już mieszkaliśmy, a prowizorka którą na szybko skleciliśmy zdecydowanie nie wystarczała rzy dwójce małych dzieci. Teraz z mężem mamy dużo więcej czasu na podjęcie decyzji i dlatego postanowiliśmy poradzić się na tym forum.

Czy ktoś może poleciś firmę solidną, słowną i oferująca meble bardzo dobrej jakości ?

Z góry dziękuję za pomoc

Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Elblag! to zaglebie firm mebli kuchennych! my ostatnio z kolezanka szukalysmy po prostu w necie i wysylalysmy projekt do wyceny! wybralysmy taka, ktora wycenila w sreniej cenie ;) ale widzialysmy rowniez realizacje! kuchnia wyszla super! a najwazniejsze, ze kosztowala 1/2 ceny wg wycen firm trojmiejskich!! serio!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PIEGOOSEK PODAJ NAMIARY NA FIRME I JAK MOZWSZ PRZESLIJ FOTKI SWOICH MEBLI NA ADRES ancia5807@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dorota, miałam ostatnoi podobny problem. Popytałam trochę koleżanek i poleciły mi ikuchnie.pl. Muszę przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Wszystko odbyło się bez większych problemów, najpierw przyjechał projektant, zaproponował różne rozwiązania, pokazał próbki i się zdecydowaliśmy. Mają spory asortyment i naprawdę jest w cyzm wybierać. Sam montaż przeszedł również bezproblemowo i co najważniejsze kuchnia bardzo nam się bardzo podoba. Jeżeli masz wątpliwości szczerze mogę Ci ich polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz namiar na solidną firmę Markand 798990004
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/meble/kuchnie-na-wymiar-ogl4554293.html pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meble zamawiałam: Styl Dom Mix http://www.meble-do-kuchni.net/
Jestem bardzo zadowolona, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio byłem z żoną u rodziny, która wymieniła właśnie meble w kuchni. Tak nam się spodobała nowa kuchnia, że chcieliśmy mieć podobną. Ciocia powiedziała, że nie pozwoli nam na to, bo przecież spędziła tyle czasu na projektowaniu mebli od materiałów przez kształty aż po same uchwyty, że chce mieć sama niepowtarzalny wygląd swojej kuchni. Widząc zachwyt mojej żony, kiedy dowiedziała się, że tak można sobie zaprojektować kuchnię, osobiście nie byłem zadowolony. Skończyło się na tym, że wyszliśmy od cioci z wizytówką Indeco Trójmiasto a ja dodatkowo z obawami o wkrótce pusty portfel jak żona zacznie się bawić w dobieranie mebli…
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

drzwi wewnętrzne. białe? (47 odpowiedzi)

zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są plusy i minusy...

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

do góry