Widok
byłam u niego w 22 tyg. ciąży . Usg kosztuje 200 zl. trzeba mieć swoja płytkę . Wrażenie - na pewno jest konkretny i zna się na rzeczy - w koncu tytułu prof. nie daje sie za ładne oczy. nie jest najmilszy tzn. nie ma indywidualnego podejścia do "pacjentki" , moze inaczej zachowuje sie w stosunku do pań którym ciążę prowadzi. filmik trwa okolo 15 - 20minut , obejrzane jest całe dziecko z 'zewnatrz'- lekarz okresla prawidlowa budowe (wymiary) i z "wewnatrz"( np sprawdza przepływ krwi z mozgu , w komorach serca ) .
ja szczerze polecam - jest to piękna pamiatka
ja szczerze polecam - jest to piękna pamiatka
Pełny profesjonalizm - jakość usługi i sprzętu. U nas było szybko i fachowo, z dzieciątkiem wszystko było OK. Przyjaciółka chodzi od lat do dr Olszewskiej i prowadziła u niej niedawno ciążę, ale kilka razy była też u dr Olszewskiego i jest bardzo zadowolona. Wszystko Ci opowiedzą, wytłumaczą, pokażą.