Widok
Cześć Hania,
Preis jest profesorem i szefem na Akademii Medycznej jest ogólnopolskim konsultantem krajowym, każdy ginekolog w Trójmieście go zna i na pewno dobrze o nim powie, to jest naprawdę b.dobry specjalista.
Jeśli chodzi o sprzęt to chyba nawet w Invikcie nie mają takiego jak on w swoim gabinecie (tak powiedział mi mój lekarz)! Jeśli jest coś nie tak z maluszkiem to i tak zawsze z każdej innej kliniki trafi się do niego na konsultację!!!(jak nie prywatnie, to do Akademii)
Przyjmuje na Burzyńskiego 6E, na Zaspie tel. 601 62 01 10, chyba też otworzył gabient w Gdyni, ale nie jestem pewna.
nie jest zbyt wylewny i czasami mówią, że jest niesympatyczny, ale czy tego oczekuje przyszła mamusia? chyba nie, chodzi nam tylko o dobrą diagnostykę i zapewnienie że wszystko jest ok!!
Pozdrawiam
Preis jest profesorem i szefem na Akademii Medycznej jest ogólnopolskim konsultantem krajowym, każdy ginekolog w Trójmieście go zna i na pewno dobrze o nim powie, to jest naprawdę b.dobry specjalista.
Jeśli chodzi o sprzęt to chyba nawet w Invikcie nie mają takiego jak on w swoim gabinecie (tak powiedział mi mój lekarz)! Jeśli jest coś nie tak z maluszkiem to i tak zawsze z każdej innej kliniki trafi się do niego na konsultację!!!(jak nie prywatnie, to do Akademii)
Przyjmuje na Burzyńskiego 6E, na Zaspie tel. 601 62 01 10, chyba też otworzył gabient w Gdyni, ale nie jestem pewna.
nie jest zbyt wylewny i czasami mówią, że jest niesympatyczny, ale czy tego oczekuje przyszła mamusia? chyba nie, chodzi nam tylko o dobrą diagnostykę i zapewnienie że wszystko jest ok!!
Pozdrawiam
Ja znam rozne opinie na temat tego lekarza sama razem z moja przyjaciolka nacielam sie dok Deringa ktory tez super wielki specjalista a nie widzial bardzo powaznej wady serca i wady plodu u dzieci mial sprzet i co?? dzieci nie zyja Moim zdaniem nie cena za wizyte i za usg powinna byc wyznacznikiem dobrego lekarza wole chodzic do invicty na wszystkie badania oni maja wieksza renome i dokonania w dziedzinie badan zarowno prenatalnych jak i innych kazda zrobi jak uwaza bo jednej bedzie pasowal zygmuntowicz z woj a drugiej prais
Mirakula dlaczego tak uwazasz? moja jedna koleznak byla u niego i byla bardzo zadowolona. Ponoc on ma jeden z najlepszych sprzetow. no i zajmuje sie leczeniem wad plodu w czasie ciazy,
wiesz jezeli chodzilo by mi o kase to bym poszla na usg 3d do przychodni na podbielanskiej, bo tam jest najtaniej ale niemam pewnosci ze dobrze robia.
pozdrawiam
wiesz jezeli chodzilo by mi o kase to bym poszla na usg 3d do przychodni na podbielanskiej, bo tam jest najtaniej ale niemam pewnosci ze dobrze robia.
pozdrawiam
Jeśli chcesz mieć dobre usg i pewność,że wszystko ok. z Twoim dzieckiem to idź do prof.Preisa,bo on ma super sprzęt i się na nim zna-co jest niezwykle ważne!!!
Ja byłam ostatnio u innego znanego i dobrego lekarza, który powiedział, że sprzęt jaki posiada Preis jest najlepszy i porównał wszystkie inne (nawet w najlepszych gabientach),że to jak "mercedes do syrenki"!
Także polecam, drugi taki sprzęt jest na AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU!
Ja byłam ostatnio u innego znanego i dobrego lekarza, który powiedział, że sprzęt jaki posiada Preis jest najlepszy i porównał wszystkie inne (nawet w najlepszych gabientach),że to jak "mercedes do syrenki"!
Także polecam, drugi taki sprzęt jest na AKADEMII MEDYCZNEJ W GDAŃSKU!