GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM OSK AS!!! wątek zamknięty Jestem zadowolona! Teoria była prowadzona jasno, dokładnie a przede wszystkim...
~Roxette
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Tip-top wątek zamknięty Solidna firma; ekipa młoda, dowcipna, wyznająca zasadę "nie ma głupich...
~Nat
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

REWELACJA!!!! wątek zamknięty Jeśli kurs na prawo jazdy to tylko w Gdprawko!!!:) Sprawdziłam osobiście i...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Jujcia - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, profesjonalne podejście do kursanta, a zajęcia...
~Jujcia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

POLECAM GDprawko!!! wątek zamknięty Witam! Gorąco polecam GDprawko!!! W ciekawy i łatwy sposób prowadzone są...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

Gorąco polecam!!!! Paweł- dziękuję:) wątek zamknięty Gdprawko polecam wszystkim z czystym sumieniem. Pracują tam niesamowici...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

Przyjazna szkola:-) wątek zamknięty Bardzo dobra szkola, zajęcia teoretyczne prowadzone rzeczowo i w przyjaznej...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty zdecydowanie polecam GD Prawko, szczególnie jazdy z Łukaszem, które były...
~św. Barbara :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

Łukasz jest wielki :) wątek zamknięty Zdawałam egzamin w 2005 r. bez powodzenia (kurs w innej szkole). Po...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Szkoła super, atmosfera super, instruktorzy fantastyczni. Pełen...
~Kinga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Rewelecja! wątek zamknięty Szczerze polecam! Miałam duży problem ze zdaniem egzaminu praktycznego......
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

No i od dziś mam prawo jazdy! wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem ! A wydawało mi się, że to niemożliwe :D Jak widać...
~Natalia z Bruklinu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Polecam ! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam GDprawko, super szkoła, zajęcia teoretyczne...
~Olek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

ADAM THE BEŚCIAK!!!!!!! wątek zamknięty PROFESKA - to mało powiedziane! Jeżeli jeszcze się nie zdecydowałeś jaką...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Polecam ! GD PRAWKO Szkoła dla wszystkich wątek zamknięty Do tej pory uważałam, że jazda samochodem jest poza moimi możliwościami i że...
~Teresa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

GDprawko najlepszy osk w trójmieście :D -POLECAM ! wątek zamknięty Zacznę od tego, że zapisując się na kurs słysząc od znajomych, którzy uczyli...
~DOROTA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

W100% POLECAM!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam GDprawko! Teoria z Adamem wykładana jasno i zrozumiale,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Zdecydowanie potrafią czynić cuda! Brawa dla Adama! wątek zamknięty Dziś zdawałam swój pierwszy egzamin, i z całą pewnością mogę ogłosić, że to...
~Izabela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Rewelacja!!! Sami profesjonaliści! Adam dziękuje!!!!!!! Olka wątek zamknięty Teoria prowadzona przez Adama muszę przyznać, że nigdy się nie nudziłam ;)...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Polecam! wątek zamknięty Doskonała szkoła! Teoria profesjonalnie i po ludzku wyłożona przez Adama,...
~Artur
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1735

postów

1605

wątków

do góry