GDprawko Szkoła Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Bulońska 16/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Emilia - ocena nowy temat Świetna szkoła nauki jazdy, która potrafi na bardzo wysokim poziomie...
~Emilia
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Ewelina - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne a jednocześnie luźne podejście instruktora sprawiły ze...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Natalia - ocena nowy temat Zanim rozpoczęłam kurs miałam zerowe doświadczenie z prowadzeniem auta. W...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Staś - ocena nowy temat Bardzo dobry kurs opinie nie kłamią, wykłady bardzo rzetelnie prowadzone, tak...
~Staś
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Oliwia - ocena nowy temat Serdecznie polecam! Szczególnie najlepszego instruktora - pana Waldka,...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 marca 2024

Katsiaryna - ocena nowy temat Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy GDprawko. Szczególnie Pana Tomasza,...
~Katsiaryna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

Natalia - ocena Polecam kurs prawa jazdy z Panem Arturem, który ma świetne podejście do...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Anna - ocena Polecam GDprawko, bardzo miła atmosfera podczas jazd, profesjonalne podejście...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 2 marca 2024

Malwa - ocena Bardzo dobry kurs egzamin zaliczony
~Malwa
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2024

Sara - ocena Jestem bardzo zadowolona z kursu - czułam się porządnie przygotowana zarówno...
~Sara
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Monika - ocena Gorąco polecam szkołę nauki jazdy GDprawko. Pan Tomasz jest to najlepszy...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Basia - ocena Z kursem w GDprawku zdałam teorię oraz praktykę za pierwszym razem. Teorię...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Mikolaj Mikulski - ocena Polecam serdecznie zdane za 2 razem Pan Tomasz profesjonalny instruktor z...
~Mikolaj Mikulski
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Karolina - ocena Szkółka dobra, fajnie przeprowadzane wykłady, ciekawe i przyjemne....
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Martyna - ocena Gorąco polecam szkołę jazdy GDprawko! Czułam się bardzo dobrze przygotowana...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Kacper - ocena świetna szkoła jazdy, profesjonalne podejście. Miałem jazdy z Arturem. Polecam!
~Kacper
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 grudnia 2023

Marek - ocena Dla nie lubiących czytać opinii : Zdecydowanie polecam Dla lubiących czytać...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

JG - ocena Jeździłam z panem Arturem. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego instruktora....
~JG
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Ania - ocena Świetne lekcje jazdy z Panem Arturem, dużo cierpliwości i cennych rad,...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Dominika - ocena Bardzo polecam! Jazdy miałam z instruktorem Arturem - najlepszy instruktor...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1733

postów

1603

wątków

do góry