Widok

GEDBUD PRUSZCZ GDAŃSKI

Pruszcz Gdański Temat dostępny też na forum:
Witam mam pytanko czy ktoś z was miesza w mieszkaniach gedbudu? jak oceniacie dewelopera? czy mieszkania są drogie w utrzymaniu chodzi mi np. o czynsz.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z moich doświadczeń to ciężko jest się z nimi "dogadać"
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mieszkania się walą...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
kupiliśmy mieszkanie w gedbudzie - co prawda już 7 lat temu - z tego co pamiętam niby ciężko było się dogadać ale z drugiej strony nie było problemu z oglądaniem mieszkania w trakcie budowy - z odbiorem wcześniejszym - a przede wszystkim gedbud ma wszystkie potrzebne pozwolenia i dokumenty, wyrabiają sie w terminach - nawet przed terminami, z tego co pamietam to kiedyś mieli też dodatkowe umowy z bankami - w sensie dostaliśmy mniejsze oprocentowanie kredytu niż normalnie.
co do samego mieszkania - to porównując z innymi deweloperami gedbud wcale nie wypada gorzej, nasze mieszkanie było bardzo dobrze zrobione, a co też jest ważne - gedbud nie sprzedaje pustego bloku - są zrobione wszystkie chodniki, drogi dojazdowe, również zieleń i place zabaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry