Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GIT kolonie POLECAM wątek zamknięty Moje dzieci wróciły z kolonii bardzo zadowolone :-). Mnóstwo ciekawych...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

GIT Wakacje wątek zamknięty Moje dziecko wróciło i było bardzo zadowolone z koloni, opieka bardzo dobra,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Gorąco Polecamy!! wątek zamknięty Synek był na obozie po raz pierwszy. Wrócił zadowolony, już planuje...
~Angela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

GIT Wakacje! wątek zamknięty Jest jedno najlepsze uzasadnienie - Dziecko nie chciało wracać do domu ;) 5...
~Anna i Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Obozy GIT są git:) wątek zamknięty Obóz.Najlepszą recenzją w przypadku mojego Syna jest to, że przez 10 dni...
~Mama Gocha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

GIT Wakacje - Rewelacja !!! wątek zamknięty Z wszystkich obozów w których uczestniczyli moi synowie, ten był najbardziej...
~Darek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Git jest super !!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i najlepsza kadra na świecie.Córka bardzo zadowolona a...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Wakacje z Gitem to frajda dla każdego dzieciaka! wątek zamknięty Mój 7-latek po raz pierwszy pojechał na obóz,bez mamy,taty czy babci.Strach...
~Agata,mama Aleksa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

po prostu git wakacje jak powtarza mój syn wątek zamknięty super wakacje- w pełni profesjonalna opieka młodych, entuzjastycznych ludzi....
~kadi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

git wakacje na szóstkę z plusem 2015r. wątek zamknięty Syn wrócił z wakacji z Gitem zachwycony i szczesliwy. Do dnia dzisiejszego...
~k.d.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

GIT Kolonie - GIT satysfakcja wątek zamknięty Mój 9 letni syn wrócił z kolonii szczęśliwy i zadowolony. Na pierwsze...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Super zabawa! wątek zamknięty Sądząc po minie Nadii po powrocie z obozu, było super. Pomimo braku ładnej...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Było super! wątek zamknięty Mikołaj po raz pierwszy wyjechał na obóz z Gitem, bardzo sie martwiliśmy czy...
~Rodzina Szaraków
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Super wakacje wątek zamknięty Syn w tym roku pojechał z GIT-em kolejny raz na obóz. Z każdym rokiem jest...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

GIT jest GIT wątek zamknięty Super zabawa, zarażanie pasją do sportu bez przymusu. Na dodatek w terminie I...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Więcej niż GIT! wątek zamknięty Powierzając swoją pociechę GIT ekipie, rodzic może być pewny, że dziecko...
~MagdaK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

polecam w 100% wątek zamknięty Jestem Waszą fanką od samego początku. Mam nadzieję, że Wasz entuzjazm nigdy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Syn już drugi rok jeździ na obozy GITa. Zorganizowane są profesjonalnie,...
~Aneta, mama Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Spotkanie organizacyjne wątek zamknięty Właśnie wróciliśmy ze spotkania organizacyjnego Git Wakacji :) Pełen...
~A......
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry