Widok

G&M - opinia

Od 7 miesięcy czekam na mieszkanie zakupione w inwestycji Azymut, termin oddania mieszkania z umowy deweloperskiej był już wielokrotnie przekładany. Zdecydowałam się na zakup właśnie ze względu na deklarowany termin oddania. Aktualnie od sierpnia spłacam ratę kredytu, muszę wynajmować inne mieszkanie, bo nadal nie mam swoich kluczy! Bardzo słaba komunikacja z deweloperem - nie informował o przyczynach braku odbioru prze PINB, dopiero pod naciskiem zostały wysłane zdawkowe informacje. Dramat wielu osób, które zakupiły mieszkania w inwestycji Azymut. Nikomu nie życzę takich doświadczeń!
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,

chcielibyśmy bardzo przeprosić za opóźnienia w przekazywaniu lokali mieszkalnych na osiedlu Azymut w Gdyni. Informujemy, że trzeciego oraz dziewiątego stycznia 2020 roku odbyła się obowiązkowa kontrola zakończonej budowy inwestycji Azymut, która została przeprowadzona przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Gdyni. Stwierdzono, że wykonane zostały wszystkie roboty budowlane objęte pozwoleniem na budowę i projektem budowlanym umożliwiające oddanie obiektu do użytkowania z tym, że należy wykonać zalecenia pokontrolne w szczególności w zakresie nawierzchni poliuretanowej na placu zabaw i jej odległości od okien oraz wysokości skrzydła nieotwieralnego od „podwyższonej części podłogi”.

Mamy nadzieję na wykonanie wszelkich prac do połowy lutego br. oraz że w niedługim czasie zakończymy procedurę uzyskania pozwolenia na użytkowanie i tym samym będziemy mogli rozpocząć przekazywanie Państwu mieszkań.

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, że komunikację z Klientami w sprawie sytuacji na osiedlu Azymut prowadzimy za pośrednictwem oficjalnych listów i bezpośrednich spotkań z klientami. Ostatnia korespondencja do nabywców mieszkań na osiedlu Azymut została wysłana w dniu 22 stycznia br., a spotkanie zostało zorganizowane 20 stycznia br.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry