Widok

GO - ocena

Port Maluszka Temat dostępny też na forum:
Miejsce idealne! To już nasza druga przygoda w Porcie i jesteśmy zadowoleni. Ciocie troskliwe, uśmiechnięte, kreatywne. Adaptacja dopasowana do dziecka. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie uśmiechy, przytulasy w momentach kryzysowych, ciepłe słowa i zaangażowanie. Zdecydowanie polecamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy pięknie za opinie, życzymy wszystkiego dobrego. Do zobaczenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry