Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam kotliński - ocena nowy temat Usługi na wysokim poziomie ,pełen profesjonalizm.
~Adam kotliński
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Pola N - ocena nowy temat Polecam współpracę z Piotrem i jego zespołem. Posiadają ogromną wiedzę i...
~Pola N
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 kwietnia 2024

Kinga - ocena nowy temat Współpracowałam i jestem bardzo zadowolona! Wszystko na najwyższym poziomie...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 kwietnia 2024

Karolina - ocena nowy temat Zgłosiłam się do tej firmy po pomoc w kwestiach administracyjnych profilu,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 31 marca 2024

Michał - ocena nowy temat Najlepsza ekipa od reklam w Internecie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
~Michał
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 31 marca 2024

Aleksandra - ocena nowy temat Od 10 miesięcy współpracujemy w zakresie płatnych kampanii reklamowych. Wynik...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 31 marca 2024

Olimpia - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne podejście, grupa wybitnych specjalistów z dużym...
~Olimpia
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Arek - ocena nowy temat Mega profesjonalizm w każdym calu. Ja zawdzięczam wiele. Peter uratował mi 3...
~Arek
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Patrycja - ocena nowy temat Szybki kontakt i wycena, usługi na bardzo wysokim poziomie. Pomoc na każdej...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Sara - ocena nowy temat Super podejście do klienta, pełen profesjonalizm. Uzyskałam pomoc jakiej...
~Sara
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Sara O - ocena nowy temat Super podejście do klienta, pełen profesjonalizm. Uzyskałam pomoc jakiej...
~Sara O
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Leszek - ocena nowy temat Profesjonalne podejście do klienta, zawsze konkretne odpowiedzi na pytania....
~Leszek
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Celty - ocena nowy temat Agencja pomogła mi ustawić reklamy na fanpage na fb, abym mogła jak najlepiej...
~Celty
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Daria - ocena nowy temat Świetna komunikacja, szybka realizacja, za którą poszły wyniki
~Daria
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Łukasz Czarnecki - ocena nowy temat Bardzo pozytywna i profesjonalna współpraca na każdym etapie.
~Łukasz Czarnecki
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Zuzanna - ocena nowy temat Agencja wykonała dla Nas nową stronę internetową, która znacząco od samego...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Radek - ocena Bardzo konkretna agencja, która rozumie specyfikę biznesu. Stara się wyjść...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Piotr - opinia Pierwsza agencja, z którą budżet nie został przepalony tylko rozmnożony i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Anna Mękal - opinia Zawsze, kiedy zgłaszam się z jakimś problemem do Agencji GOOD dostaję pełne...
~Anna Mękal
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Michał Sobolewski-Diarra Sobota - opinia Świetna firma. Cuda od ręki, niemożliwe w 2 dni. Błyskawiczne odzyskanie 850k...
~Michał Sobolewski-Diarra Sobota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry