Widok
GORĄCO POLECAM!!!!!!!
O szkole Pani Ali dowiedziałam się od mojej ulubionej masażystki, która okazała się absolwentką owej szkoły..Kiedy chodziłam na zabiegi byłam pod mega wrażeniem jej wiedzy i profesjonalizmu..Moim marzeniem było ukończenie takiego wlasnie kursu wiec wziełam nr tel od znajomej i sie zapisałam. Obecnie rozpoczynam pracę w Hotelu SPA we Włoszech i uważam że wybór tej wlasnie szkoly byl najlepszym wyborem w moim życiu!!! Chciałam tez zaznaczyc, iż bardzo wielu absolwentów kursu masażu pracuje na terenie calej Europy i nie tylko... Pani Alicjo jeszcze raz bardzo dziekuje za przekazanie cennych wskazówek i wiedzy!!!! Pozdrawiam
Moja ocena
Europejska Edukacja
kategoria: Kursy masażu
oferta: 6
poziom nauczania: 6
czas trwania kursu: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6