Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GORĄCO POLECAM!!!!!!! wątek zamknięty O szkole Pani Ali dowiedziałam się od mojej ulubionej masażystki, która...
~Monka
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

Kurs masazu, terapeuta SPA wątek zamknięty Pani Alicja, szefowa firmy odkrywa przed kursantami zaczarowany swiat masazy,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

Kurs makijażu permanentnego wątek zamknięty Dziękuję pięknie za profesjonalne i indywidualne podejście do uzyskania...
~Ula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Uwaga! wątek zamknięty Pani Alicja jest bardzo miła do póki nie zostaną wpłacone pieniądze, potem...
~JK
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

Jestem na TAk wątek zamknięty ja również jestem absolwentką pani Alicji i muszę przyznać ,że bardzo dużo...
~monia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2011

Super!!! Polecam!!! wątek zamknięty Sam jestem pedagogiem (nauka języków obcych) - wypracowałem sobie własną...
~Marek Sitnicki
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

kurs tatuazu i piercingu wątek zamknięty jestem absolwentka dwoch kursow pod okiem Pani Alicji, jeszcze nigdy nie...
~Roksana
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

Godne uwagi !!! wątek zamknięty Osobiście polecam kurs przeprowadzony sprawnie i same konkrety bez żadnej...
~absolwent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Absolutnie TAK!!!!! wątek zamknięty Osobiscie jestem strrrrrrasznie zadawolona z obu kursow w ktorych...
~RoxyTattoo
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2010

Ania - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie NIE zgadzam się z opinią Pani Janiny Kunikowskiej. W...
~Ania
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2009

UWAGA! wątek zamknięty Ja również byłam zadowolona z kursu, na wiosnę planowałam kolejny ( pewnie...
~Marta Grzesiczak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

Super wątek zamknięty Jestem w trakcie kursu przedłużania paznokci i jestem bardzo zadowolona....
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 września 2009

Dorotella - opinia wątek zamknięty Drodzy internauci nie wierzcie w opinie JK przyjdźcie zobaczcie zapiszcie...
~Dorotella
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 września 2009

polecam wątek zamknięty kursy są indywidualne i można się bardzo wiele nauczyć jest bardzo dużo...
~kursantka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

14

wątków

do góry