Widok

GORĄCO POLECAM

W biurze Delty spotkałam się z bardzo miłą obsługą, wyrozumiałością i kompetencją. Umówiłam się na pierwszą dodatkową jazdę /kurs ukończyłam w innym OSK/. Pan Tomek okazał się bardzo wyrozumiały dla moich poczynań na drodze. Nie wytykał mi błędów podczas jazdy ani też nie mówił że coś źle robię tylko spokojnie wprowadzał korekty do mojej jazdy. Jest kopalnią wiedzy z zakresu jazdy samochodem i najważniejsze, że ją przekazuje "uczniowi". Poza tym jest bardzo ciepłym i miłym człowiekiem, który małymi kroczkami dąży do sukcesu osoby marzącej o prawku. Wielokrotnie potrafi tłumaczyć rozmaite sytuacje na drodze zachowując przy tym spokój i nie irytuje się gdy po raz kolejny robi się ten sam błąd. Poza tym ceny są bardzo przystępne. Samochód zadbany i dostosowany do potrzeb kursantów.
Dziś miałam egzamin praktyczny w PORD-zie i zdałam go za PIERWSZYM razem. Wiem, że to moja zasługa bo to ja kierowałam samochodem egzaminacyjnym, ale bez wskazówek Pana Tomka i przekazanych umiejętności na pewno bym sobie nie poradziła.
Panie Tomku dziękuję z całego serca i do zobaczenie na drogach zatłoczonego Gdańska.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: -
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie wszystko to jest prawda, ja też zdałam egzamin za pierwszym razem, a jeździć nauczył mnie dopiero Pan Tomek w niemal 6 godzin bo tak samo wczesniej kurs ukonczyłam w innym OSK i niewiele wyniosłam z tamtych nauk, a gdy dokupiłam dodatkowe godziny u Pana Tomka aż nie chciało się kończyć kursu, dużo lepiej uczyć się w miłej, wesolej i spokojnej atmosferze, instruktor nie denerwował się tak jak wielu z nich potrafi, tylko spokojnie i cierpliwie tłumaczył co jest najważniejsze. Serdecznie polecam wszystkim DELTE, nie traćcie czasu w innych ośrodkach! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry