Odpowiadasz na:

Re: GRUDNIOWE MAMUSIE 2010 cz.33

A ja dzisiaj odstawiłam Olę rano do babci i zabrałam się za porządki. Mamy 68m2 i sprzątanie zajęło mi 5 godzin. Chyba na głowę upadłam chcąc tak wielki dom!! Chyba jednak jeszcze raz przemyślę... rozwiń

A ja dzisiaj odstawiłam Olę rano do babci i zabrałam się za porządki. Mamy 68m2 i sprzątanie zajęło mi 5 godzin. Chyba na głowę upadłam chcąc tak wielki dom!! Chyba jednak jeszcze raz przemyślę projekt..

Poza tym Ola ma niesamowity apetyt. Wczoraj zjadła 3 obiady. 2 mieski makaronu z rosiłkiem a potem kulkę mielonego indyczka w sosie z ziemniaczkami! Ja tyle nie jem :) hehe
A dzisiaj na wieczór pochłonęła 180ml kaszki na gęsto i 100ml mleczka przed snem.
Niech je i zdrowo rośnie.

Nocki również są ok. Budzi się tylko raz na mleczko o 2-3 ale niewiele wypija więc zacznę jej rozwadniać. Zasypia od 20 a budzi się o 7-8 rano czasem nawet o 9 ;)
Już teraz zasypia pięknie. Daję całuska na dobranoc, pogłaskam po główce, mówię dobranoc i wychodzę. Jeszcze tydzień temu musiałam do niej przychodzić jak płakała a teraz już mnie nie woła tylko zasypia w 10-15min :)

No to się pochwaliłam! :)
Powinnam na koniec zrobić zdjęcie mojego mieszkania i Wam pokazać heheh bo już dawno nie było tak czysto ;D

zobacz wątek
13 lat temu
~justa2684

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry