Re: GRUDNIOWE MAMY 2010 CZ. 36
Cześć dziewczyny!
No "odsmoczkowanie" jakoś idzie. Aczkolwiek wczoraj w dzień mąż się męczył strasznie. Lenka płakała i nie mogła zasnąć. Skończyło się na tym, że lulał ją na rękach! Masakra...
rozwiń
Cześć dziewczyny!
No "odsmoczkowanie" jakoś idzie. Aczkolwiek wczoraj w dzień mąż się męczył strasznie. Lenka płakała i nie mogła zasnąć. Skończyło się na tym, że lulał ją na rękach! Masakra - nie ma mowy żeby do tego się cofać. Już przecież ładnie sama zasypia. Mam nadzieję, że dziś juz będzie lepiej. Najgorsze jest to, że boję się, że mąż pójdzie na łatwiznę żeby mieć spokój i jak nie będzie mogła zasnąć, to znowu ją ulula...ech! No ale zobaczymy.
Dziś druga noc w całości przespana! Chyba rzeczywiście budziła się bo szukała smoka. Wczoraj wieczorem długo zasypiała, to fakt, ale tylko raz zapytała o smoka. A w zasadzie tylko stwierdziła, ze smoka nie ma. Powiedziałam, że nie ma bo jest już dużą dziewczynką. Przyjęła to jakoś i w końcu zasnęła przed 22! No ale nie płakała więc spoko - po prostu sobie grasowała w łóżeczku i 2 razu musiałam jej przypomnieć, że pora spania jest.
No i tak jak mówię, noc super - obudziła się dopiero o 7:15 (nawet na mleko nie przebudziła się ok 5-6 jak zawsze). Także o tej 7 dostała mleczko i już była gotowa do zabawy.
Dziś też przyszedł zamówiony na allegro dywan do jej pokoju. Mąż zadzwonił i powiedział, że Lenka jest zajarana ;-)). Cały czas siedzi na dywanie, wszystkie misie i lale z nią i podziwia kwiatki. W ogóle Lenka ma jazdę na kwiatki - dlatego motywem przewodnim pokoju są właśnie kwiaty. Ma naklejone kwiaty na ścianie, lampkę kwiatka, właśnie dywan z kwiatkami i musze coś na okno wymyśleć. I będzie skończony pokoik.
Pogoda do duu... Dziś 3 dzień Lena nie idzie na dwór. Bo jak jest nieco lepsza podoga, to albo akurat ma drzemkę, albo ktoś u nas jest... A do południa masakra za oknem.
Co do łóżeczka - Lena śpi jeszcze w szczebelkowym 60-120 i póki co jest ok. Ostatnio śpi najczęściej na brzuszku i bez poduchy - sama wywala. Moze za rok kupimy nowe. Podoba mi się takie proste, białe z Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59851606/
zobacz wątek