Odpowiadasz na:

Re: GRUDNIOWE MAMY 2010 CZ. 36

Hej dziewczyny

dzięki za odpowiedzi.

U nas kompletny strajk głodowy. Ola już 4 dzień nie je nic poza mlekiem. Martwię się strasznie, nie wiem czy coś się dzieje niedobrego... rozwiń

Hej dziewczyny

dzięki za odpowiedzi.

U nas kompletny strajk głodowy. Ola już 4 dzień nie je nic poza mlekiem. Martwię się strasznie, nie wiem czy coś się dzieje niedobrego czy to przez zęby. Lekarz nie pomoże więc muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać aż dostanie apetyt.
Najgorsze jest to że stałych posiłków typu chlebek, obiadek nie tknie ale paluszki, słodycze owszem!
dziewczyny ja jestem przerażona, Ola ma rok i 7 miesięcy a żyje tylko na mleku mm! Jeszcze miesiąc temu pięknie jadła kanapki, naleśniki z obiadami zawsze było słabiej. Błagam pocieszcie mnie jakoś..

My również kupiliśmy Oli namiot w biedronce i siedzi w nim cały dzień. Zaprasza mnie do środka ale mi się robi duszno i słabo więc szybko uciekam a ona w ryk :/
Czeka nas małe przemeblowanie w jej pokoju. Muszę powynosić pudła z ubraniami a na ich miejsce postawić stoliczek lub na razie namiot.

zobacz wątek
12 lat temu
~justa2684

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry