Odpowiadasz na:

Re: GRUDNIOWE MAMY 2010 CZ. 36

Lidka dla mnie to napradę nie problem :) tym razem jak się spotkamy to pójdziemy na plac zabaw do parku i nakarmimy kaczki, potem kawka u mnie (lub przed spacerkiem) i zrobię też obiadek dla nas i... rozwiń

Lidka dla mnie to napradę nie problem :) tym razem jak się spotkamy to pójdziemy na plac zabaw do parku i nakarmimy kaczki, potem kawka u mnie (lub przed spacerkiem) i zrobię też obiadek dla nas i dzieci. Serdecznie Was wszystkie zapraszam.
Pasuje Wam np. sobota po południu??? albo piątek??

maja ja się wybieram z olą do stomatologa już od 2 miesięcy...
Jutro zadzwonie i sie zapiszę do kuzynki męża. Jest stomatologiem i leczy moje oraz męża zęby od 10 lat. Była u mnie w niedziele ze swoim 8 miesięcznym synkiem.
Była bardzo zdziwona, że ona stomatolog nie zauwazyła nowego ząbka u synka, górnej prawej jedynki a ja dostrzegłam jak tylko się uśmiechnął :)

zobacz wątek
12 lat temu
~justa2684

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry