Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zbita szybka naprawiona w trybie ekspresowym :) wątek zamknięty Zbiłam szybkę w moim Iphonie, znajoma skierowała mnie do firmy GSM FUTURE i...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Terminowość nie jest ich mocną stroną! wątek zamknięty Zostawiłam telefon do naprawy w środę otrzymując informację, że będzie do...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Świetny serwis i konkurencyjne ceny wątek zamknięty Opinię wpisuję trochę późno ale lepiej późno niż wcale ;-) Pan podjął się...
~Iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Usluga godna nasladowcow!!!! wątek zamknięty Po kilku dniach poszukiwan miejsca, w ktorym moglabym szybko naprawic...
~barol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Najlepszy serwies na jaki trafiłam wątek zamknięty Traf chciał, że spadł mi telefon. Obdzwoniłam parę serwisów i tutaj cena była...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Witam, udałem się do sklepu GSM FUTURE w celu nabycia oryginalnych pokrowców...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Szybko i skutecznie - naprawa dotyku Samsung S4 wątek zamknięty Odwiedziłem serwis GSM FUTURE na Zaspie w styczniu w celu naprawy mojego...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Naprawa iphone % wątek zamknięty Naprawili mojego iphone`a 5 szybko i sprawnie. Profesjonalne podejście do...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Polecam usługi tej firmy. Wymiana dotyku w Xperii Neo V w ekspresowym tempie...
~Kasia T.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Polecam na 100% !!! wątek zamknięty Zdejmowałem simlocka z Galaxy Ace. Usługa szybka i fachowa a do tego po...
~Jacek Sakowiec
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry