GT PROJEKT

Aranżacja wnętrz

Borkowo, Kasztanowa 49A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gabriela - ocena nowy temat Dziekuje firmie Emerent za pomoc przy remoncie mieszkania. Bardzo baliśmy się...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 15 marca 2024

Korzystam już drugi raz wątek zamknięty i jestem bardzo zadowolona z usług Pani Małgosi. Dom urządziliśmy zgodnie z...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam współpracę z GT PROJEKT. Projekt i realizacja...
~Kris
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Zleciłem projekt parteru domu, wyszło bardzo fajnie. Polecam
~Wojtas
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Bardzo dobra współpraca wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Gosią, nasz dom wyszedł naprawdę...
~A i J
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Bez wątpienia i z całkowitym przekonaniem polecam GT Projekt jako firmę godną...
~orunia grn. :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Pracownia godna polecenia wątek zamknięty Z projektu jestem zadowolony, mieszkanie dla singla wyszło bardzo fajnie....
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Bez Pani Gosi na pewno bym sobie nie poradziła, wszystko wyszło pięknie....
~Halina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Bardzo fajny kontak wątek zamknięty Jesteśmy już po realizacji projektu i efekt przeszedł nasze oczekiwania....
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

Fachowo - ale... uwaga wątek zamknięty Wszystko w sumie dobrze, fachowo, widać, że nie robią tego od wczoraj itd....
~Jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry