Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewelina - ocena nowy temat Zarówno projekt jak i wykonany remont przebiegł sprawnie i bez żadnych...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Jacek - ocena Polecam, architekt z ogromnym doświadczeniem. Projekt mieszkania wyszedł...
~Jacek
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Kinga - ocena Serdecznie polecam! Wspaniała współpraca, doskonały kontakt, projekt wykonany...
~Kinga
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Grzegorz Spychała - ocena Przeprowadzałem kompleksowy remont mieszkania, bardzo rzetelna ekipa,...
~Grzegorz Spychała
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Aleksandra - ocena Szybko i sprawnie wykonana wizualizacja, dobra komunikacja, ciekawe pomysły i...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Aleksandra - ocena Bardzo sprawnie i szybko przeprowadzony remont generalny, dobra komunikacja,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Katarzyna - opinia Dziękuje za remont mojego mieszkania. Pan Andrzej wraz z ekipą wykonał...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 sierpnia 2023

Edyta - opinia Jestem niesamowicie zadowolona z wizualizacji przedstawionej przez Panią...
~Edyta
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Patrycja - opinia Usługa na najwyższym poziomie, masa pomysłów, elastyczność w godzinach...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Magdalena - opinia Pan Andrzej przeprowadził mi remont 45m mieszkania. To człowiek punktualny,...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Katarzyna - opinia Największym atutem dla mnie jest możliwość pracy zdalnej i dobry, szybki...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

Ewa - opinia Pan Andrzej z ekipą zajmował się wykończeniem nowego mieszkania. Oferta...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2023

Daniel - opinia Polecam usługi firmy gto group, pan Andrzej wykonywał dla mnie pracę...
~Daniel
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2022

Karol - opinia Wykończenie łazienki na najwyższym poziomie. Ekipa godna polecenia, prace...
~Karol
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Małgorzata - opinia Bardzo dobry i bezproblemowy kontakt, usługi wykonane zgodnie z umową,...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2022

Michał Jankowski - opinia Firma gto group przeprowadzała gruntowny remont mojego mieszkania - znana...
~Michał Jankowski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Anna - opinia Jestem w trakcie współpracy z firmą gto group. mam przygotowany projekt...
~Anna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Zbigniew Kolka - opinia Firma Pana Andrzeja wykonała kompleksową zmianę przeznaczenia budynku z...
~Zbigniew Kolka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Aleksander - opinia Dzięki Panu Andrzejowi przeprowadziliśmy całkowity remont mieszkania z którym...
~Aleksander
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Tomasz Kowalów - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej to najsolidniejsza firma, z jaką miałem do czynienia w przeciągu...
~Tomasz Kowalów
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry