Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
100% skuteczności :) wątek zamknięty Polecam i obiecuję, że będziecie zadowoleni. Profesjonalnie , bezpiecznie i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Nareszcie ulga!!! wątek zamknięty Po błąkaniu się po różnych specjalistach i gabinetach wreszcie trafiłem na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

polecam wątek zamknięty Wizyty pomogły mi w dolegliwościach związanych z refluksem, bo z tym...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Wybitny specjlista wątek zamknięty Po wypadku na ściance wspinaczkowej i zwichnięciu łokcia z przemieszczeniem...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Duża wiedza i profesjonalizm wątek zamknięty B. czysty i elegancko urządzony gabinet,przeuprzejma obsługa,ale -co...
~Marzena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Łukasz - opinia wątek zamknięty Dogodna lokalizacja - dostęp zarówno środkiem komunikacji miejskiej jak i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Zachwycona! wątek zamknięty Nie miałam lepszego rehabilitanta i masażysty a wielu zajmowało się już moją...
~Kasia F
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Izabela - opinia wątek zamknięty Dołączam sie do opinii o Panu Grzegorzu- naprawdę godny polecenia fachowiec....
~Izabela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Świetna rehabilitacja wątek zamknięty Do Pana Grzegorza trafiłam z chondromalacją rzepek, po nieskutecznej terapii...
~Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

POLECAM GORĄCO! wątek zamknięty Szeroka wiedza pana Grzegorza, super profesjonalizm, wielkie zaangażowanie i...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

SUPER POLECAM wątek zamknięty Korzystam z usług Pana Grzegorza i muszę powiedzieć iż jestem pod wrażeniem...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

POLECAM REHABLITANTA wątek zamknięty trafiłem do Pana Grzegorza z silnym bólem kręgosłupa, już po pierwszym...
~moljar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry