Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Helena - opinia Mój dziadek zmagał się z przepukliną kręgosłupa i bardzo pomogły mu wizyty...
~Helena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 września 2022

Renata - opinia Byłam przerażona diagnozą przepuklina. Na szczęście schemat, który...
~Renata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2022

Paulina - opinia Leczenie zakończone - efekty bardzo udane. Czuję znaczną poprawę jeżeli...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 sierpnia 2022

Kazimiera - opinia Pomoc tego lekarza okazała się kluczem do sukcesu. Jego metoda zadziałała w...
~Kazimiera
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 sierpnia 2022

Walerian - opinia Doktor zdiagnozował u mnie przepuklinę dysku. Zaraz zostało wszczęte leczenie...
~Walerian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Grażyna - opinia Mój kręgosłup był w bardzo złym stanie, kiedy trafiłam do Doktora. Każda...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Ela - opinia Nigdy nie spotkałam większego profesjonalisty. Pan Doktor jako jedyny!...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lipca 2022

Danuta - opinia Dla mnie nie ma lepszego specjalisty niż Doktor Rosadziński. Trafiłam do...
~Danuta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Weronika - opinia Dzięki Panu Doktorowi mogłam powrócić do mojej pasji, która była nieodłącznym...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Marcin - opinia Byłem tu kilka miesięcy temu i się nie zawiodłem. To prawda, że schemat...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

Alina - opinia Kiedyś każdy dzień kojarzył mi się tylko z ogromnym bólem kręgosłupa, a teraz...
~Alina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Sandra - opinia Bardzo jestem szczęśliwa, że tu przyjechałam. Pan Rosadziński jako jedyny...
~Sandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Jurek - opinia Najlepszy specjalista, który jako jedyny lekarz, z którym miałem styczność...
~Jurek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Ernest - opinia Pan Marcin uratował mi zdrowie i możliwe, że życie, bo dzięki niemu nie...
~Ernest
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Aniela - opinia wątek zamknięty Nieoceniona pomoc przy dyskopatii. Żaden inny lekarz mi tak nie potrafił...
~Aniela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Mieszko - opinia wątek zamknięty Przyjechałem tu z przepukliną kręgosłupa, bo gdzie indziej nie potrafili mi...
~Mieszko
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2022

Ola - opinia wątek zamknięty W odpowiednim czasie usłyszałam o schemacie Rosadzińskiego. Wcześniej miałam...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Radek - opinia wątek zamknięty Moja siostra miała uporczywy ból kręgosłupa, szczególnie w jego dolnej...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Marianna - opinia wątek zamknięty Wspaniały specjalista, który podczas wizyt okazywał dużą empatię wobec mnie i...
~Marianna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Jechałam do Pana Marcina aż z Wrocławia, ale było warto. To niezastąpiony...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry