Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
anna - opinia Leczyłam sie u Pana Marcina 2 razy , na odcinek górny kręgosłupa i odcinek...
~anna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 października 2021

Martynka - opinia Super opieka i indywidualne podejscie do pacjenta. Nie bylam w pelni sprawna...
~Martynka
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 lutego 2021

Melchior - opinia W koncu zakonczylem leczenie kolana, jestem zadowolony bo udalo sie odzyskac...
~Melchior
-

dodano: 31 stycznia 2021

amelia - opinia Jeśli chodzi o najlepszego rehabilitanta zdecydowanie polecam Pana Marcina...
~amelia
1

dodano: 6 stycznia 2021

Dorota - opinia Bardzo solidne podejscie do rehabilitacji i fizjoterapii. faktycznie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 stycznia 2021

Hortensja - opinia Rehabilitowałam kregosłup od roku w innym ośrodku i efekty nie byly...
~Hortensja
2

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2020

zadowolony pacjent - opinia Rewelacyjny fachowiec. Wreszcie poprawa i ulga w bólu, odzyskałem po terapii...
~zadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 listopada 2020

Marcela - opinia Poprawiono stan mojego kregoslupa ktory po urazie bolal codziennie. Jestem...
~Marcela
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 1 listopada 2020

Irek - opinia 100% skutecznosć. Doznałem kontuzji na siłowni, przeciążyłem bark, tak ze nie...
~Irek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2020

Ludmila - opinia Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zabiegow i terapii. Wreszcie porzadna...
~Ludmila
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2020

jolka159 - opinia Fachowiec pierwsza klasa. Inni to od razu na stół. Nie dość, ze obeszło się...
~jolka159
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2020

Patrycja Wolsztyn - opinia Mogę powiedzieć, że specjaliści z prawdziwego zdarzenia, którym się realnie...
~Patrycja Wolsztyn
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry