Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Makijaż idealny wątek zamknięty Miałam przyjemność skorzystać z usług Pani Olgi. Makijaż permanentny zarówno...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

ee wątek zamknięty czekaj co? gdzie ja to pisze!? a tak ogólnie to spoko.
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Moje brwi to tragedia! wątek zamknięty Nie polecam jestem załamana moje brwi są okropne przeswity niedociągnięcia...
~ŻANETA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Polecam makijaż permanentny! wątek zamknięty Trafiłam na Panią Olgę w internecie. Zdecydowałam się na makijaż permanentny...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

100% zadowolenia wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pani Olgi. Idealnie wykonany makijaż permanentny na...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Mezoterapia igłowa - gorąco polecam!!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką i systematycznie chodzę do Pani Olgi. Jestem po...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

ocena wątek zamknięty Salon ładny i czysty. Panie bardzo sympatyczne.
~misia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Wiola - opinia wątek zamknięty P.Olga jest swietna i super profesjonalna w tym co robi ,moje brwi sa piekne...
~Wiola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

makijaż permanentny wątek zamknięty Robiłam u Pani Olgi makijaż permanentny oczu i ust. Jestem bardzo zadowolona...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Makijaż permanentny: jednym słowem-“profesjonalizm” wątek zamknięty Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Olga to profesjonalistka. W...
~Erika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

Makijaż permanentny - gorąco polecam! wątek zamknięty Wykonałam u Pani Olgi makijaż permanentny brwi i kreskę na powiece. Nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry