Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominika - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Dodam 6 gwiazdek za atmosferę!
~Dominika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

super wątek zamknięty poleciła mi sąsiadka ten przemiły gabinecik. profesjanalnie zrobione...
~ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

profesesjonalna obsluga ,salon funkcjonuje przeszlo 20 lat. jest po remoncie wątek zamknięty Goraco polecam ten przemiły gabinecik, profesjonalnie i dokładnie wykonywane...
~ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

OPINIA :) wątek zamknięty Mega pozytywne, zorganizowany, profesjonalne podejście do klienta! Panie...
~AGNIESZKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

przemile panie profesjonalna obsluga wątek zamknięty bylem tam na manicure , bardzo sympatyczne panie, profesjonalna obsluga,po...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

wystrój jak za komuny wątek zamknięty gabinet wymaga kapitalnego remontu,brakuje nastroju typu swiece kadzideł ko...
~kasia k
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2014

Profesjonalistki wątek zamknięty Byłam dzisiaj po raz pierwszy w tym salonie i na pewno nie ostatni....
~andziolinoslawa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić gabinet Gosia. Dziś miałam wykonaną usługę...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

trudno powiedzieć wątek zamknięty Wybrałam się do gabinetu na oczyszczanie pleców, podkusiła mnie oczywiście...
~M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2010

:) wątek zamknięty kolejna zadoweolona klientka! niskie ceny, miła obsługa oraz profesjonalizm -...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

polecam wątek zamknięty ja też jestem zadowolona z usług świadczonych przez ten zakład. Szkoda tylko,...
~Iwona Linowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

:) wątek zamknięty POLECAM TEN GABINET KOSMETYCZNY !!!
~xxxx
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2008

Polecam wątek zamknięty Jestem juz stała klijenktą tego salonu. Gorąco polecam na zabiegi w miłej...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 marca 2008

Super miła obsługa wątek zamknięty Miejsce godne polecenia i zaufania. Rewelacyjna obsługa i bardzo atrakcyjne ceny
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

super:) wątek zamknięty bardzo polecam, naprawde, bylam tam 1 raz i na pewno wroce :) a panie...
~zoska
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

15

wątków

do góry