Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam wątek zamknięty Piękne wnętrze to tylko przedsionek wspaniałego klimatu gabinetu jaki tutaj...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2019

Warto odwiedzić to miejsce wątek zamknięty Miałam przyjemność skorzystać z usług gabinetu, wspaniała obsługa, jestem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lipca 2019

Gabinet kosmetyki profesjonalnej Małgorzata Tusk wątek zamknięty Najlepszy gabinet kosmetyczny w którym byłam. Sila profesjonalizmu i...
~Iza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

fantastyczna atmosfera wątek zamknięty Jestem klientką tego gabinetu właściwie od początku jego istnienia i muszę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 listopada 2013

Pełen profesjonalizm!! wątek zamknięty Gorąco polecam,naprawdę profesjonalny gabinet,czysciutko i bardzo miłe...
~Piekna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Po prostu polecam! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa. A najważniejsze było to, że...
~Jagna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Tez polecam! wątek zamknięty Rowniez korzystam z niesomiwitych zdolnosi P.Małgosi i zawsze to mile...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Z groupona wątek zamknięty REWELACJA Dwie godziny minęły za szybko. Pani Małgorzata jest niesamowita....
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

Brawo Pani Aniu! wątek zamknięty Serdecznie polecam wizytę w tym gabinecie. Korzystałam z usługi w ramach...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 maja 2011

Pani Ania!!! wątek zamknięty jestem zachwycona tym gabinetem. Cisza, spokój, relaksacyjna muzyka,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

Rewelacja! wątek zamknięty Gabinet jest po prostu cudowny! Bardzo ładny wystrój, sterylna czystość,...
~Aleksandra J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Moja Pani Gosia:-) wątek zamknięty Co tu duzo mówić, jestem stałą klientką Pani Gosi, to prawdziwa...
~Stała klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2008

Luxus nie tylko w gabinecie wątek zamknięty Jak juz poprzednio pisalam: profesjonalizm pod kazdym wzgledem w gabinecie...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 września 2010

DLA OSÓB SPRAGNIONYCH LUXUSU wątek zamknięty Wystarczy raz odwiedzić to cudowne miejsce a będziecie tu wracać. Znamy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 października 2009

Raj na Ziemi wątek zamknięty Jedyne miejsce,w którym zapominam o wszystkim...Wychodząc czuję się...
~aDa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

Jezeli Panstwo chcą się zrelaksować i poczuc obsluzonym bardzo profesjonalnie zapraszam do Pani Małgosi wątek zamknięty Pani iMałgosia jest niezwykle ciepła i milą osoba, ma wspaniałe pomysły,...
~Agnieszka Sz. z Gdyni
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Skorzystałam z usługi gabinetu i jestem baaaardzo zadowolona. Miła...
~maja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

super salon wątek zamknięty takich salonów jak ten w tym kraju praktycznie nie ma. Tak fachowa i...
~AlisonH
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

Rewelecja. wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klientki.Pani Małgosia to istny Anioł ,...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

Profesjonalnie i przytulnie wątek zamknięty Najpierw o Pani Małgosi - to Ona tworzy ten klimat, jest niepoprawną...
~Basia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

21

wątków

do góry