Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
serdecznie polecam! wątek zamknięty Pan Jakbub ma bardzo indywidualne podejście, bada przyczynę bólu, patrzy...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

bezcenn masaż wątek zamknięty Masażysta jakich brak w Trójmieście-profesjonalizm i "złote ręce"...prócz...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Zrehabilitowany wątek zamknięty Ten człowiek jest nadzwyczajny. Diagnozuje wywiadem i dotykiem chore, bolące...
~Gregory
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

Ocena celująca! wątek zamknięty Korzystałam z usług kilku masażystów i zostałam u P. Kuby. Profesjonalizm w...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Masaz sportowy przed i po maratonie wątek zamknięty U Pana Jakuba wykonywałem masaże sportowe mające na celu luzowanie mięśni...
~Piotr G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Profesjonalnie i z dużym wyczuciem terapeutycznym wątek zamknięty Ratunku dla moich bolących placów i biodra szukałam w różnych miejscach, ale...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Trafiłam do p.Jakuba bez polecenia i się nie zawiodłam.Jestem trudnym i...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty W krótkich żołnierskich słowach - ogromna wiedza i i umiejętności....
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Zadowolona wątek zamknięty Postanowiłam pójść pierwszy raz do masazysty w celu eliminacji bólu na...
~Ania Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Ocena - Masaż Mas -Therapy wątek zamknięty Szczerze polecam jakość masaży wykonywanych przez Pana Jakuba. Bardzo...
~Malwina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Do Pana Jakuba trafiłam, gdyż poleciła mi go moja mama, która jest jego stałą...
~Martyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Polecam! wątek zamknięty Z usług Pana Jakuba korzystałem do tej pory dwukrotnie. Za każdym razem...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Masaż w wykonaniu p. Jakuba jest niesamowitym ukojeniem i wyciszeniem....
~Zachwycona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 grudnia 2013

zadowolona - opinia wątek zamknięty Witam, chodziłam na różne masaże i do różnych masażystów jednak wróciłam...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Pan Jakub to profesjonalny masażysta.Gabinet ładnie urządzony, miła...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

- opinia wątek zamknięty Masażysta Pan Jakub super .Polecam warto skorzystać.
~anonim
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Profesjonalnie i sympatycznie wątek zamknięty Bardzo sympatyczna obsługa, pełen profesjonalizm. Wiedza i doświadczenie....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Bardzo polecam! wątek zamknięty Do Pana Jakuba trafiłam dzięki zakupom grupowym i od tego czasu pojawiam się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Polecam serdecznie wątek zamknięty Do Pana Jakuba trafiłam głownie dzięki pozytywnym opiniom zadowolonych...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

POLECAM! wątek zamknięty Byłam na masażu z kuponem z portalu zakupów grupowych, ale zostałam...
~maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry