Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria - ocena nowy temat Najlepszy podolog w Trójmieście ! Rozwiązuje problemy z którymi nie radzą...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 kwietnia 2024

MAGDA - ocena niestety nie polecam , totalny brak szacunku dla klienta, mimo prosby nie...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lutego 2024

Anna - opinia Niestety nie mogę pochwalić Pana za wykonaną usługę. Byłam po raz drugi. Ale...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2023

Magdalena - opinia Najlepszy podolog w Trójmieście !!!
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2022

Danuta J. - opinia wątek zamknięty Mam zabiegi usuniecia zawsze odciskow na najmniejszych palcach stop. Mam...
~Danuta J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 listopada 2021

K. S - opinia wątek zamknięty Od 2007 roku odwiedzam gabinet i jestem bardzo zadowolona z wykonywanej...
~K. S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Barbara - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo nie zadowolona pan wykonał zabieg okropnie uszkodził mi...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Wyrastający paznokieć wątek zamknięty Rewelacja! Szybko, tanio i bezbolesnie plus miła obsługa. Pan Jakub...
~Gwiazda ;)
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

wrastający pznokieć 😡 wątek zamknięty Udałam się do gabinetu z okropnym problemem. ..mianowicie wrastojący...
~eNka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 grudnia 2016

Odradzam... wątek zamknięty Udałam się do gabinetu z synem. Problem kurzajka na pięcie. Pan kosmetolog...
~ada1410
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

pacjentka wątek zamknięty byłam dziś pierwszy raz z problemem, ale dzieki przemiłej aparycji, empatii...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Wrastający paznokieć wątek zamknięty Pan Jakub jest całkiem sympatyczny, jednak to chyba tylko jedyna dobra strona...
~Anonim
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Wrastający paznokieć wątek zamknięty Gdy zadzwoniłam z prośbą o ratunek przy wrastającym paznokciu palucha i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

nie polecam usuwania kurzajek..... wątek zamknięty Udaliśmy się tam w celu usunięcia kurzajki ze stopy/podeszwy. Pan, owszem...
~mmmmm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

mega doskonalosc wątek zamknięty Wybralem sie dzisiaj pierwszy raz na pielegnacje stopy cukrzycowej. Wchodzac...
~Jerzy Janik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam- pełen profesjonalizm
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

polecam wątek zamknięty Witam, polecam Pana Jakuba 1 100%. Jestem stałą klientką i zawsze wychodzę...
~H
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

Rewelacja wątek zamknięty Jestem szczęśliwa, że trafiłam na ten gabinet.Pan Jakub czyni...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Rewelacja!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, ja mam problemy z wrastającymi paznokciami a...
~Mila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Fajny gościu wątek zamknięty Zan się na rzeczy. Szybko sprawnie i tanio można pozbyć się problemu z...
~Klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

42

wątków

do góry