Widok

Gabinet Premium

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić gabinet medycyny estetycznej Derm-estetyka prowadzony przez Panią Magdalenę Czwartek w Gdyni. Wykonywałam serię zabiegów Restyline Skinbooster rewitalizujących skórę w obrębie dekoltu i szyi, kwas hialuronowy, mezoterapię oczu oraz korektę powiek górnych. Personel medyczny współpracujący z gabinetem oferuje fachowo przeprowadzone zabiegi. Pełna kompetencja i profesjonalizm. Doświadczenie. Satysfakcjonujące efekty zabiegów, a do tego miła atmosfera. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim: 1. Brak wypalenia zawodowego i rutyny wśród lekarzy, z którymi miałam tutaj do czynienia ( medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna) 2. Najwyższa jakość i klasa preparatów sprawdzonych marek, oferowana także w wielu gabinetach europejskich ( Juviderm, Teosyal, Restyline - także tych najnowszych ) za rozsądną cenę, czego nie można powiedzieć o większości Trójmiejskich gabinetów, w których przyjmują po prostu " lekarze-magicy", czego doświadczyłam na własnej skórze.
Całemu zespołowi życzę dalszych sukcesów z efektów wykonywanej pracy i tego, aby potrafił utrzymać obecny standard oferowanych usług jak najdłużej!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękujemy za tą miłą opinię.
Cieszymy się, że swoim podejściem oraz zaangażowaniem jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry