Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktor - opinia W czasie całego procesu leczenia w klinice Derm estetyka od konsultacji aż po...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Lucyna - opinia Po długich poszukiwaniach trafiłam do gabinetu medycyny estetycznej...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Elżbieta - opinia Gabinet Medycyny Estetycznej Derm-Estetyka to prawdziwi specjaliści w swoim...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Michał - opinia Jestem bardzo wdzięczny za pomoc, którą udzieliła mi klinika Derm-Estetyka....
~Michał
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Ewa Pietrzak - opinia Zabieg blefaroplastyki przeprowadzony przez Panią Dr. Ewę Sokołowską był...
~Ewa Pietrzak
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Jolanta Górka Badran - opinia Klinika na bardzo wysokim poziomie. Wiedza ,doświadczenie, empatia i...
~Jolanta Górka Badran
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 sierpnia 2023

Joanna - opinia Witam serdecznie, dnia 13-07-2023 miałam przeprowadzony zabieg korekty...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

Monika Staszek - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług w klinice Derm-Estetyka ! Od samej...
~Monika Staszek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2022

Agata - opinia wątek zamknięty W ferm estetyce poprawiałam sobie owal twarzy. Byłam bardzo mile zaskoczona...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Adriana - opinia wątek zamknięty Jestem tak zadowolona z zabiegu korekty powiek górnych u Dr Sokołowskiej że...
~Adriana
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu ,składam serdeczne wyrazy wdzięczności na...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Odstające uszy wątek zamknięty Serdecznie polecam Derm-Estetyka. W dwie godziny poradzili sobie z problemem,...
~Karina Kowalik
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Plastyka powiek górnych wątek zamknięty Witam serdecznie , dnia 20-10-2018 poddałem się zabiegowi korekty powiek...
~krzysztof
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Suuuper . wątek zamknięty Dziękuję wspaniałej Pani doktor, specjalisty od chirurgii plastycznej...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Plastyka powiek górnych wątek zamknięty Robiłam zabieg plastyki powiek górnych u dr Anny Jurskiej-Jaśko. Półtorej...
~Wioleta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Piękne usta! wątek zamknięty Ostatnio zdecydowałam sie na zabieg powiększenia ust. Chociaż moze to za dużo...
~M.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 maja 2018

Labioplastyka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona! Dziekuje za wszystko i gorąco polecam!!
~Mika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2018

Odstające uszy - zabieg wątek zamknięty W styczniu poddałam się zabiegowi korekty odstających uszu. Sam zabieg,...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem wierną pacjentką już od prawie 2 lat . Zabiegi wykonywane to dermapen...
~Edyta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lutego 2018

Korekta powiek górnych wątek zamknięty Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia zabiegu opadających powiek. Obawy,...
~Bernadeta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry