Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K. - opinia wątek zamknięty Pani Magda jest profesjonalistką, a jednocześnie bardzo ciepłą i empatyczną...
~K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Psychoterapia z Panią Magdą ogromnie poprawiła moją jakość życia. Nauczyłam...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Magdą. Jest to osoba przed...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

kasia - opinia wątek zamknięty Do Pani Magdaleny trafiłam z zaburzeniami lękowymi. Byłam w takim stanie, że...
~kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 października 2019

MS - opinia wątek zamknięty Dzięki pomocy i wsparciu pani Magdy udało mi się okiełznać nerwicę lękową,...
~MS
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Byłam, polecam wątek zamknięty Do p. Magdaleny trafilam z problemem fobii spolecznej i zaburzen lękowych....
~J.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 grudnia 2018

wygrana walka o siebie wątek zamknięty Do Pani Magdy trafiłam w trudnym momencie życia. Diagnoza była jednoznaczna -...
~kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 października 2018

Pomoc w depresji wątek zamknięty Pani Magda to bardzo ciepła osoba, która swoim wsparciem i zrozumieniem...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Pomoc na jaka liczyłam wątek zamknięty Zgłosiłam sie do pani Magdy z problemem, który zaczął mi doskierac coraz...
~Dziewczyna z grzywka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Jesli szukasz wsparcia w cieżkich chwilach.... wątek zamknięty Panią Magdalenę znalazłam na trojmiasto.pl i tu też chcę pozostawić swoją...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

100% POMOC wątek zamknięty Pani Magda jest całkowitą profesjonalistką w leczeniu zaburzeń lękowych (i...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam każdemu. Terapia spełniła moje oczekiwania i przyniosła skutki :)
~autor321
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Emilia - opinia wątek zamknięty Pani Magda pomogła mi stanąć na nogi i uwierzyć w siebie :) Dziękuję raz...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Pania Magde Nawrocka znalazlam wlasnie przez trojmiasto.pl. Na pierwsza...
~Zuziaa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

dobry psycholog i wspaniała osoba, polecam z całego serca wątek zamknięty Do P. Magdy trafiłam z polecenia. Zwlekałam z pierwszą wizytą i to był błąd....
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Skutecznie i prosto ;) wątek zamknięty Bardzo miła Pani, od początku wzbudziła moje zaufanie, co pozwoliło mi...
~MarNad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Do osób niezdecydowanych wątek zamknięty Jeżeli ktoś przechodzi przez ciężki czas w życiu i odczuwa, że w swoim...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Wspólnie wypracowany sukces wątek zamknięty Świetny kontakt od początku, spokój, profesjonalizm. Bardzo dobrze czułam się...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Wybierając terapeutę sugerowałam się opiniami innych użytkowników forum i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lutego 2015

Lubię Panią Nawrocką wątek zamknięty Pani Magda pracuje w jednym z najbardziej skutecznych nurtów terapeutycznych...
~Jacek Golański
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry