Gabinet Rehabilitacji i Masażu

Salony masażu Rehabilitacja

Gdańsk, gen. Charlesa de Gaulle 2A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, gorąco polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2019

Polecam bardzo wątek zamknięty Miałem skręcenie stawy skokowego ponowne, stara kontuzja. Poszedłem do Pana...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Wielki szacun :-) wątek zamknięty Polecam każdemu! Ręce Pani Ani czynią cuda, dodają nadziei i pozytywu w...
~Anita Żabka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

POLECAM! wątek zamknięty Gorąco polecam gabinet! Niech Państwa nie zrazi drobna postura Pani Anny,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

w 100% profesjonalizm wątek zamknięty Pani Ania ma bardzo szeroką wiedzę z zakresu rehabilitacji, przed każdą...
~Monika K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2015

Polecam... wątek zamknięty W zasadzie wszystko najważniejsze zostało już napisane (wcześniejsze opinie),...
~T.S.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Rehabilitacja kręgosłupa wątek zamknięty Ręce, a przede wszystkim wiedza Ani czynią cuda. Przeszłam już przez wielu...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Świetna masażystka i rehabilitantka wątek zamknięty W gabinecie Ani jest po prostu... skutecznie. Anka potrafi zaradzić...
~Dana M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

SUPERRRRRRR......... wątek zamknięty CHOĆ GABINET FUNKCJONUJE OD NIEDAWNA TO Z "USŁUG" ANI KORZYSTAM JUŻ DŁUGI...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2013

Masaż - drenaż limfatyczny wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam przypadkowo z obrzękiem limfatycznym stopy. Drenaż...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry