Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hanna - opinia Chciałam bardzo podziękować pani Magdalenie za profesjonalną i skuteczną...
~Hanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Karol - opinia W styczniu tego roku rozpocząłem terapie na wypadające włosy/łysienie. Minęło...
~Karol
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Po-le-cam! W końcu pozbyłam się problemu związanego z łupieżem, z którym...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo, bardzo polecam! Pierwszy raz byłam pod koniec maja, wstydziłam się...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

Klaudia W. - opinia wątek zamknięty Jak ktoś ma problem z włosami, czy wypadają dosć często, to polecam ten...
~Klaudia W.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Kinia - opinia wątek zamknięty Najlepszy trycholog w Gdyni i w trójmieście!
~Kinia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do klienta jak i ogromnej wiedzy pani...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Jestem na poczatku mojej kuracji ale juz widze efekty. Jestem pelna optymizmu...
~Eliza
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 stycznia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Trafiłam do pani Magdy przez przypadek I lepiej trafić nie mogłam . Po...
~Urszula
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Gabinet Trychologii wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług u Pani Magdy. Jestem stałą...
~Monika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 października 2019

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Bardzo cenię sobie zabiegi wykonywane przez panią Magdę są skuteczne efekt...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Odradzam wątek zamknięty Byłem umuwiony na wizyte. Wizyta trwała 7min przez ten czas nie został...
~tomek
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Profesjonalizm i zaangażowanie wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam pare miesięcy po nieudanym zabiegu w gabinecie mojej...
~Ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Szczerze polecam :-) wątek zamknięty Przychodząc do tego gabinetu mamy pewność iż oddaliśmy się w dobre ręce. Pani...
~Teresa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty Szczerze polecam usługi Pani Magdaleny! Moje zmagania z wypadającymi włosami...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Polecam i dziękuję Pani Madziu:) wątek zamknięty Panią Magdę poleciła mi moja fryzjerka w maju 2015 roku. Choruję od wielu lat...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Kontakt do Pani Magdy gabinetu znalazłam na Facebooku, szukając pomocy,...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Polecam wątek zamknięty Fachowa i miła obsługa. Naturalne kosmetyki. Do Pani Magdy uczęszczam od...
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Piękne włosy i zdrowa skóra głowy wątek zamknięty Do pani Magdy chodzę od kwietnia 2016r. Zgłosiłam się z powodu złego stanu...
~Renata G
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Do Pani Magdy trafiłam w desperacji - skóra głowy zaczeła mi odpadać, robiły...
~Anka B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry