Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kobieta 50+ - opinia wątek zamknięty Do Gabinetu Zdrowia Stóp trafiłam po przejściach u innego specjalisty , który...
~Kobieta 50+
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Opiekunka osoby starszej - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawna i fachowa usluga cena jest adekwatna do poziomu wykonanej...
~Opiekunka osoby starszej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Kiedy szewc bez butów chodzi wątek zamknięty Sama codziennie pomagam innym ludziom niestety o sobie zapominam ale moje...
~Adolna_Zadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Niepotrzebny lęk ze będzie mnie coś bolalo wątek zamknięty Mam nie miłe doświadczenia związane z pedicure na miejscu Panie wyjasnily mi...
~Marzanka Lech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2019

pomoc osobie starszej wątek zamknięty Niestety z wiekiem stopy mojego taty zaczeły być tragiczne tata nie pozwalał...
~tereska-wieśka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi (piórkowy) szczerze polecam salon! wątek zamknięty hej. na początku chciałabym zaznaczyć, że nikt mi za tą powiedzmy...
~MałaMi
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2013

Przeszło 10 lat bóli usuięte na jednej wizycie wątek zamknięty 10 lat tułałam się po dermatologach , chirurgach , kosmetyczkach , aby mieć...
~Tenia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

szybka pomoc w problemach wątek zamknięty szybko i skutecznie wyleczone wiele problemów
~kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Jak najbardziej polecam !! wątek zamknięty Od roku jestem pacjentka w tym gabinecie. Każda wizyta to czysta przyjemność,...
~Angelika Plota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Wysokie ceny do jakości usług wątek zamknięty Gabinet rejestruje usługi telefonicznie, potwierdzając sms-em. Niestety,...
~mer
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Mega zadowolona wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu z bardzo bolącą stopą z myślą,że jest to odcisk,z którym...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Polecam! wątek zamknięty Gabinet Zdrowia Stóp to miejsce, gdzie niemożliwe staje się możliwe! Pani...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Profesjonalizm! wątek zamknięty Korzystam z usług gabinetu, jestem zachwycona podejściem mimo skomplikowanej...
~Sportowiec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

kasia - opinia wątek zamknięty podolog z duzym doswiadczeniem znająca sie na rzeczy.jako pierwsza wsrod...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Mam ładne stopy :) wątek zamknięty Wreszcie mogę chodzić w ładnych letnich butach:) To wszystko dzięki pani...
~anita bokun
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry