Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - ocena nowy temat Wspaniała energia i nieoceniona pomoc w tak trudnym i pędzącym bez ustanku...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Asia - ocena nowy temat Super, bardzo jestem zadowolona z techniki Bierna.
~Asia
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Zuza - ocena Korzystam z pomocy Pana Damiana od lat, serdecznie polecam. Jest wspaniałym...
~Zuza
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Magda K-P - opinia Jeśli do gabinetu bioterapii to tylko tylko tu. Polecam z całego serca
~Magda K-P
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Sandra Borchmann - opinia Do Pana Damiana przychodzę raz na ruski rok, niestety ale jak już jestem po...
~Sandra Borchmann
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Konrad - opinia Polecam masaż u pana Mateusza, najlepszy masażysta u jakiego byłem!!
~Konrad
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2022

Agnieszka - opinia Pełen wachlarz usług, profesjonalizm. Cudowna atmosfera. Zabiegi dostosowane...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

AnastazJa - opinia Dzisiaj miałam Szczęście przyjść na zabieg bioterapeutyczny do Pana Damiana....
~AnastazJa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Joanna Łosińska - opinia Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panem Damianem.Wyszlam spokojna z...
~Joanna Łosińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Paulina Ku - opinia wątek zamknięty Do tej pory korzystałam "jedynie" z usług i wiedzy Damiana i Agnieszki. Oboje...
~Paulina Ku
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

B.Modrzejewska - opinia wątek zamknięty Bardzo miła,profesjonalna obsługa.Wiele informacji.Polecam
~B.Modrzejewska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Aga Gołąbek - opinia wątek zamknięty Miejsce poprowadzone od A do Z. Przestrzeń przyjazna a Damian i Agnieszka to...
~Aga Gołąbek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Pan Damian jak nikt inny daje wiarę w lepsze jutro leczy ciało i dusze...
~Ania
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Magda K-P - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, powołanie, prawdziwość. Bioenergoterapeuta z powołania....
~Magda K-P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Malgorzata Waszkiewicz - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie! Po pierwszej wizycie u pana Damiana, wyszlam z mega...
~Malgorzata Waszkiewicz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Tutaj leczę ciało i duszę w atmosferze, która daje poczucie komfortu i...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam. W styczniu, dzięki radom Pana Damiana, wampir...
~Ewa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty To miejsce, do którego pragniesz wracać. Przede wszystkim otrzymałam pomoc...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Katarzyna Augustyniak - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam. Jeżeli szukać pomocy u bioenergoterapeuty- to tylko u Pana...
~Katarzyna Augustyniak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Katarzyna Ćwiklińska - opinia wątek zamknięty Wspaniali Ludzie ! Cudowna atmosfera ! Kochają to co robią, a wiadomo- są...
~Katarzyna Ćwiklińska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

postów

49

wątków

do góry